Vos septynis mėnesius Panevėžiui vadovavęs socialdemokratas Povilas Vadopolas pirmadienį neteko šio posto. Po praėjusią savaitę konservatorių atstovų pareikšto nepasitikėjimo meru, pirmadienį didžioji dauguma tarybos narių balsavo už miesto vadovo pasitraukimą. Postų neteko ir abu jo pavaduotojai – liberalsąjūdietis Gintaras Šileikis ir darbietis Petras Narkevičius.

(Papildyta 14:20) Prie Panevėžio miesto vairo vėl stoja konservatoriai. Už tai, kad meru būtų išrinktas Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys Vitalijus Satkevičius balsavo 18 iš 20 Tarybos posėdyje dalyvavusių tarybos narių. Ankstesnis savivaldybės meras socialdemokratas Povilas Vadopolas atleistas kaip netekęs pasitikėjimo.

Už mero atleidimą balsavo 20 Tarybos narių. Balsavime nedalyvavo Darbo partijos, Socialdemokratų (5 nariai) ir Liberalų sąjūdžio frakcijos.

Nors buvo skelbta, kad atleisti abu vicemerai, tačiau paaiškėjo, kad neužteko balsų atleisti vicemerą darbietį Petrą Narkevičių. Už mero pavaduotojo liberalsąjūdiečio Gintaro Šileikio atleidimą balsavus 16 Tarybos narių, šis atleistas iš pareigų.

Po praėjusią savaitę pateikta interpeliacija P. Vadopalui pasirašė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovai ir partijos Tvarka ir teisingumas nariai. Interpeliacijos iniciatoriai TS–LKD nariai kaltino P.Vadopolą bei jo pavaduotojus prastu Panevėžio miesto valdymu bei nesugebėjimu suvaldyti valdančiosios daugumos – ji esą dirbo chaotiškai.

REKLAMA

Valdančiąją koaliciją Panevėžio taryboje sudaro keturių partijų atstovai: septyni socialdemokratai, trys Liberalų sąjūdžio nariai, trys Darbo partijos, keturi Tvarkos ir teisingumo partijos atstovai bei nepriklausomas kandidatas Tadas Labutis.

––––––––––––––––––––––––––––

Po praėjusią savaitę pateikta interpeliacija pasirašė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovai ir partijos Tvarka ir teisingumas nariai.

Interpeliacijos iniciatoriai TS–LKD nariai kaltino P. Vadopolą bei jo pavaduotojus prastu Panevėžio miesto valdymu bei nesugebėjimu suvaldyti valdančiosios daugumos – ji esą dirbo chaotiškai. Vietoj P.Vadopolo į Panevėžio mero postą pagrindinis pretendentas – konservatorius Vitalijus Satkevičius.


Rašyti komentarą...
r
rolkis
2011-12-05 12:24:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaujai reike naujo vado !,jeigu esi silpnas reike laikytis nuosalyje...
Atsakyti
0

P
PP
2011-12-05 12:36:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai realiai vykstant tokioms partinių valdžios dalyboms,ar gali LR piliečių dauguma išsirinkti savo miesto merą? Kam mes kritikuojam kaimynus dėl ŽT pažeidimų?Kodel ES komisarai nieko nepastebi Lietuvos partinėj rinkimų sistemoj?
Atsakyti
0

b
babulka
2011-12-05 13:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila zmogelio tikriauiai nieko gero nespejo sau naudos ispesti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų