Rašyti komentarą...
Pedofilai, issigime aborto liekanos, yra labai opi Lietuvos ir pasaulio problema. Kas svarbiausia, jų labai daug valdžios sluoksniuose, aukštas pareigas užimančių žmonių tarpe, todėl dauguma jų nusikaltimų išaiškinti yra labai sunkų arba neįmanoma. Na jeigu mano rankos teismui perduotų juos, ką aš su jais daryčiau geriau nerasysiu, nenoriu gąsdinti žmonių. O šitas vaikų gyvenimo griovėjas, labai tikiuosi, kad kalėjime jam nupjaus varpa, ir į užpakalį kaisios iki raudonumo įkaitintą peilį.
Nu va,uz sexa tuoj be sutikimo gausi iki 3 metu,o prievartaut vaikus tik 6 metai.va cia tai liuks istatymai...
ŠITIEK "prisidirbo" ir VOS 6 metai ?! . Suluošino vaikų gyvenimus visam laikui, o jam tiktai tokia bausmė ?
Lietuvoj teisingumo nerasta ...
Taip bus visuomet, kai teismai aklai iš tėvo atiminės jo vaikus ir atiduos paleistuvėms, kurios net neleidžia vaikams bendrauti su savo tėvu
@Tėvas Kad tie tėvai priversti dirbti užsienyje o vaikai augti be jų, ta Lietuva tiesiog yra srutų duobė ir tiek
ir gyveno. Kazkada rase, lyg ir ju paciu vaikai priekabiavo prie naslaiciu. Tai visiskas nuzmogejimas. O motina nesuprato. Suprato, ir dar kaip suprato, bet buvo nusikaltimu gyneja, o gal bijojo. Tai nepalengina kaltes. Linkiu tiems, kurie gyveno, t.y.egzistavo tuose vadinamuose namuose, bendraukite tapusavyje, palaikykite vini kitus broliskai. Ir stiprybes.
Nežinočiau ir nemokėčiau zmogui padeti
@Už už už Parašiau komentarą .
@Už už už Prie straipsnio kur reikes mokintis kas 5 m zmogui padeti jei kas su sveikata
Is gedos numirciau. Kas per
Is gedos numirciau. Kas per
idiotai tie zmgenai. "Darni pora"- pedofilas ir jo stogine. Ka gali pasakyti ju paciu vaikai, nekalbant apie desimtis svetimu, nuskriaustu ir neismyletu vaiku. Tai buvo kancia, asaros, psichologinis smurtas ir jokios uzuojautos. Tik iskentejusiu vaiku drasa parode, kas dejosi uz nejaukiu ir baisiu namo sienu. Rode kazkada, ir ne viena karta, kad vietos kaip kalejime, gultai ir gultai, ir kalnai avalynes. Ar tai normalu.
va, jusu laisve
"Garsioji Panevezio seima", isgirta
"Garsioji Panevezio seima", isgirta
ir apdovanota ivairiais titulais, visu Lietuvos instanciju, tv veidas. O kas dejosi po uzdanga niekas, kaip visada "nezinojo ir nemate". Man niekada si seima neatode tvari ir sazininga. Niekada. Turejau toki jausma. Tegul juos pasmerkia ne tik visuomene, tauta ir nukenteja vaikai, bet tegul nepamirsta nei Dievas.
Per švelnios bausmės Lietuvoje.
@........ Ne bausmės reikia o normalaus pragyvenimo lygio Lietuvoje ir vaikai augs su savo tikrais tėvais, bet kaip sakant kam nelaimė o kam bizniukas iš to

Skaitomiausios naujienos
Į viršų