
Panaikintas teisiamų parlamentarų imunitetas (papildyta 17.28)
Tomas Čyvas,
Publikuota 2008.12.09 11:30
REKLAMA
Top
DIENOS
SAVAITĖS
MĖNESIO
![]() | Gjensidige draudimas |
![]() | paskolų bankas |
![]() | sveiki produktai |
![]() | vaistinė internete |
![]() | naujausios mados internete |
![]() | gipso kartono plokštės |
Kada pagaliau Seime bus sudaryta komisija tų uspaskio per "juodą kasą" prasuktų 24 mln. kilmei išsiaiškinti? Ne 4 mln. Lt. mokesčių valstybei turėtų būti svarbu, o išsiaiškint kas finansuoja UAB "Darbo partija". Prokurorams kaip jau girdėjome "niekas neliepė" kelti tokio kaltinimo, VRK visiški bedančiai. Taigi be Seimo komisijos neapsieis.
Kai tik apsidirbsite su karštaisiais klausimais, šis vienas iš svarbesnių. Nes partijų juodosios kasos - politinės sistemos vėžys.
Visi vagia - labai populiarus argumentas tarp partijų, kurių nariai pagauti su kyšiais, šalininkų. Teko skaityti kalnus tokių "pateisinimų".
Atskirai apie Zilinksa: kaip protingasis juokdarys sugalvojo toki degrada imt i seima. Man tai protas nenesa kaip galima tiek prisisudinus lyst i seima ir dar i KOKIAS PAREIGAS JIS PRASTUMTAS?!?!?!??!?!
Blemba is TV ismeze o i seima tinkamas. Siaubas
Kaip eiliniam zmogui butu dar dar, bet juk i valdzia eiti tiek prisidirbus jau atsiprasau. Aisku tokiu ir panasiu veikeju seime surastume dar ne viena manau
Tuo tarpu užaukštinti standartai, kurių dėka kiekvienas iš mūsų yra pažeidėjas ir potencialus teisėsaugos taikinys, mano nuomone yra absoliučiai nenormalu.
Tai autentiška pozicija. Aš pats esu pažeidėjas. Paklausiu aštriau ir Tavęs, Maurai: ar esi kada gavęs neapmokestintų pajamų? Jei taip, ar laikai save vagimi?
kai pagalvoji, Rusijoje - tikrai jau butu pasibaiges... net ir Baltarusijoje - juo labiau butu apsibaiges. Nes ten demokratija ir is karto viskas aisku.
Kai už rankos pagaus apsauga parduotuvėje, ar šūksnis "žiūrėkit, taigi visi aplink vagia" turėtų išgelbėti ? :) Nebent norim kad tapi ir būtų.
Visos partijos kreivai finansuojamos. Išskyrus gal keletą statistų, seimė nėra nei vieno steriliai švariomis rankomis.
Beje, vienas iš tokio užsakomojo teisingumo rezultatų yra be užsakymo nebedirbanti teisėsauga.
čia kvepia tuo, kad socdemai nebegali įvykdyti namų arešte sėdėjusiam viktoriukui per valionį į Kėdainius nusiųsto pažado. Force majeure, žinote, rinkėjai pavedė. Lapino juršėno statuto išmanymas nepadės.
Tuščiai visa uspaskio frakcija balsavo už Leo LT...
Toks politinio UABo galas. Kada pagaliau Seime bus sudaryta komisija tų per "juodą kasą" prasuktų 24 mln. kilmei išsiaiškinti? Ne 4 mln. Lt. mokesčių valstybei turėtų būti svarbu, o išsiaiškint kas finansuoja UAB "Darbo partija". Prokurorams "niekas neliepė", VRK bedančiai.