Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Klausyk manęs, o ne glušiaus
Klausyk manęs, o ne glušiaus
Visų pirma, jokia rimta kompanija, kuri tiekia VPN paslaugas, niekada neišduoda teisėsaugai informacijos apie savo klientus. O neišduoda dėl to, nes visos populiariausios yra įsikyrusios PANAMOJE. Toje valstybėje yra įstatymas leidžiantis jokiai kitų šalių teisėsaugai neatskleisti informacijos apie savo klientus. Ir jokie interpolo reikalavimai ten negalioja.
Visų antra, tas komentaras, kuris ten kažką rašo apie ltu tiekėjų matymą ir viską išdavimą teisėsaugai - tai tik glušius ir bomžas gali tokią nesąmonę parašyti. Gal tiekėjas mato, kad vartotojas jungiasi prie VPN, bet tada visas tas matymas ir dingsta, nes toliau jau nebemato kur vartotojas jungiasi jau būdamas VPN paslaugoje. Tą gali jau matyti tik VPN paslaugas teikianti kompanija, bet kaip minėjau visos rimtos įsikūrusios tose valstybėse, kuriose įstatymai neįpareigoja išduoti. O jei bent kartą kažką išduosi - viskas. Ta VPN kompanija pradės žlugti, nes VPN būtent dėl to žmonės ir naudojasi, kad jaučiasi saugūs. O konkurencija VPN yra didžiulė. Kiti tik ir laukia kažkieno klaidos, po kurios susigriebs pabėgusius vartotojus.
Visų trečia, be VPN yra dar ir Thor. O jei dar Thor naudojo kartu su VPN, tai tu gyveni ir žvengi.
Naudokitės m. parašu, o ne smart ID. Smart ID nėra patikimas. Pats tuo įsitikinau.
Čia buvo "bitės" reklama. Durinių-glušą ir bažnyčioj muša. Amen.
Kiekviena kart kazka nuperkant reikalauja smart ID slaptazodio. Ir vienu metu negalima turėti dviejuose telefonuose smart ID. Todėl sukciai gali per automatini kortelių nuskaitymą gal nebent kaip nors nuskaityt, pvz aliexpress perkant nereikalauja smart ID. Taip ir jei buvo sukčių parduotuvė internetinė... Todėl geriau vietoj apmokėjimo kortele rinktis mokėjimą per banką, tada reikės suvesti smart ID. O sumokant kortele gali but ir nereikėt. Man neseniai irgi žiūriu šiandien norėjau pirkt aliexpress, ir tuščias mano vardas pavardė, adresas, pasto kodas, niekas neužpildyta, nors anksčiau pirkau ir buvo užpildyta. Gali būti arba klaida arba sukčiai bandė apsipirkti su mano paskyra, suvedė adresą savo bet apsipirkt neapvyko, tai viską ištrynė, visus savo adresus, kad nebūtų pastebėti. Peržiūrėjau banko istoriją mokėjimų. Lyg nieko nenurašyta. Keista situacija.
@Nerijus Tas pats ir man vakar Aliexprese, dingo išsaugotas adresas, nors nieko panašaus anksčiau nebuvo.
Žmones naudokite android ir VPN. Jungiuosi kur noriu prie free wifi. Jokiu problemu. Nebent NSA ir RU arba CH tarnybos gali išnaudoti hardware blackdoors, nuo to neapsisaugosi. Laikyk viska savo galvoje ir išoriniame ssd. Nenaudoju jokiu cloudu, google.
@Internetinis vajezau.. tu galvoji kad esi saugus per vpn?? tigi per lt isp vistiek jungiesi. ip adresu kreipiesi i kita serveri, kuri lt tiekejas vistiek mato ir reikalui esant tavo gyvenamoji vieta perduodama tarnybom. deja prailgini savo "nesusekamuma" tik 5 minutem
@Dr. Epic hack O jei naudojamas DNS-over-tls, papasakok, ka tas lt tiekejas mato? Koduotą trafiką iš routerio į cloudflare dns serverį? plius VPN dar pridedam, ką mato interneto tiekėjas? Papasakok, jei toks kietas dediesi.
@Bobute debile, tigi logina tavo data freimu srauta, vien pagal kb size m/s pafloatines i kita serva busi desifruotas
@Senelis , nešik miltais. Kalba ėjo apie tai, kad, cituoju " lt isp vistiek jungiesi. ip adresu kreipiesi i kita serveri, kuri lt tiekejas vistiek mato", tai papasakok, kokį IP servą, į kurį kreipiuosi, mato ISP, jei esu prisijungęs per DNS over tls + vpn. Ką mato ISP? Dėstyk, nedebile
@bobutė su kiaušais MATO TAVO REQUESTUS
@OMG ar iškoduotum tuos requestus? Paaiškink detaliai, bo esu sena, durna ir nesuprantu.
@Babanė sis portalas palengvina darba nes rodo tavo komento data, telieka isp paklaust kas butent tuo laiku requestino
@ok Paaiškint, kaip ISP iškoduos requestą per DNS-over-TLS? jei jie net nematys, į kurį IP kreipamasi (DNS over TLS) ir kas yra siunčiama (VPN)?
Pavardau gincytis, labanakt
Pavardau gincytis, labanakt
@ok Adding DoT: However, if you want to further enhance DNS privacy, you can configure your device to use DNS over TLS (DoT) with a trusted DNS server (such as Google DNS or Cloudflare DNS) in addition to using the VPN. This ensures that your DNS queries are not only routed through the VPN tunnel but are also encrypted using the TLS protocol.

The benefit of this combination is that even if someone were able to intercept your VPN traffic, they would not be able to see your DNS requests because they are encrypted separately using DoT.
Vpn, dns, freimai, trafikai....
Vpn, dns, freimai, trafikai....
@Pavardau gincytis, labanakt Pakalbėjo kompiuterastai, kurių kalbos nesuprato 99 proc telefonų turėtojų.
@Vpn, dns, freimai, trafikai.... Vaikinai-įdomiausia , tiesiog ,,SUPERIS" , ką teko skaityti ,,šūdavaizdėj" .Nieko nesupratau-(99proc .vartotojo) , bet lab.AČIŪ . Labanakt .P.s;-suprantamiau ...Gal...?Ačiū
@RM kam cia gyncytis su daIbajobais kurie galvoja kad pasisleps uz pasikeisto interneto adreso ir pataps anonymais kai to adreso pakeitima mato pats interneto tiekejas su kuriuo sudarei sutarti nurodes savo varda pavarde:DDDd
@Internetinis Na dar suskelk koki bajeri.VPN tai ip adresui pakeisti,o is free wifi brudas lenda del nekoduoto trafiko,ka tai turi bendro?Juolab koks skirtumas kokia operacine,android ar kazkokia kitokia?
@3 pasidomek clodflare dns serveriu galimybem ir filtrasi nuo malware, taip pat VPN serveriu teikiamomis paslaugomis, o tada pezėk
@3 VPN - nekoduotas trafikas?
@Internetinis VPN srautas šifruotas bet ji ISP gali matyti ir blokuoti. Geriau naudoti shadowsocks arba shadowsocksR
@Internetinis2 ISP gali matyti, jeisrautas į DNS servą nešifruotas. Bet tai labai lengvai ir nemokamai išsprendžiama.
TAIP, prisijungęs prie neaiškaus Wi-Fi tu gausi reklamas ir neaiškias nuorodas, tačiau reik būt total debil kad ant jų spaust. Panašu, šiuo atveju taip ir buvo, nes nemokamas internetas nėra pavojingas kol neaplankai brukamo link'o.
@Atvirkštinis variantas taigi ką ir sakiau: durnių-glušą ir bažnyčioj muša
Ne į temą, tačiau aktualu...
Ne į temą, tačiau aktualu...
Rekomendacija: ,,He's EXPOSING the hidden U.S. child concentration camps used for trafficking | Redacted News''.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų