Rašyti komentarą...
va Zemaitis ir buvo vienas is tu nedaugelio kadriniu kariskiu. Paskaityk jo biografija.
nu zurnalistai ir pavare - seimo nare Ramanauskaite negali buti Zemaicio dukra, nes tada naturaliai butu Zemaityte:) Maciau filme, kad Zemaitis turejo sunu.
Slegia mane tas pokario miskynmetis,kazkoks nevykes,neefektyvus,gal netgi dirbtinis.Protingi matydami sovietini kerstinguma bego su besitraukiancia vokieciu kariuomene,kvailesni tikejosi??? O KUR BUVE ISGIRTIEJI lIETUVOS KARISKIAI,KUR JU ZINIOS IR PEDSAKAS MISKE???KA? DEJO I KOJAS? Na,o mase jaunu IR KVAILU lietuveliu i duobe suverte JAV propoganda-TUOJ ATEISIM.Daug kas saugojo ir savo "sukaupta turteli" vaiksciodami miskais ratu... . Na o jauni,neje i ruso kariuomene,tai buvo tikriausia JAV ir Anglijos "vanagu"propogandos auka.TAI STALINIZMUI tik PADEJO,O NE PAKENKE? GREICIAU VYKO SVEIKOS TAUTOS DALIES MEDZIOKLE,susidare salygos greitai kolektyvizacijai.KAM SIANDIEN Dekoti??? kvailumui,idejai ar JAV pindosams uz tai??? Panasiai JAV mus kisa ir antra karta,tik jau su CZV kalejimais...O aplamai kai siandien per akiniu virsu paziuri i LTSR laikus pradedant chrusciovo valdymu ir palygini su isvagiamosios demokratijos duobe,TAI gal ne taip blogai jau ir buvo GERBIAMIEJI DRAUGAI ASAROTOJAI???
Jis,tikriausiai,stribo palikuonis,užsispyręs nepasmerkti savo protėvio.O vietoj to,kitus tepa tuom,kuom jo giminė dvokia.
Amžina pagarba Didvyriui!!!
Nu tiek to ,ka ty jie paminejo.Bet jau grįžta laikai geri,kai valdzia savo kazkokias šventes švenčia ,o tauta -savo.Vis tolsta vieni nuo kitų ir manrods tuoj baigsis šitas apsimestinis tautiškumas.Gyvensim tarp kinų ir marokiečių lygiom teisėm.Svarbu,kad būtume pigi darbo jėga.
Gerbiu si zmogu, manau padare daugiau sudejus tokius veikejus kurie neverti prezidento vardo kaip smetona, brazius, paksius. Paaukoti gyvybe ir seima del lietuvos yra nepaprastai daug, tokie atmatos kaip "tadas" to niekada nesupras nes tokius financuoja rusu ambasada.
TAI LIETUVOS GARBĖ IR SĄŽINĖ
TAI LIETUVOS GARBĖ IR SĄŽINĖ
AMŽINA GARBĖ LIETUVOS ĄŽUOLUI IR LIETUVAI UŽAUGINUSIAI IR IŠUGDŽIUSIAI MEILĘ GIMTAJAI LIETUVAI IR JOS ŽMONĖMS.
Na na visa esmė ir pasirodė. Grasinimai ir keiksnojimas. Ir kas dabar iš jūsų darys Tadui egzekuciją? Ir vėl smurtas.
atmata, gyvas puni!
Į viršų