Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žuvis genda nuo galvos, savivaldybės darbuotojai nuo Mero.... Šitas užsimojo dar ir viešojo transporto bilietus branginti, tarytum VT- prabanga. VT branginimui NE, tvarumui TAIP.
@Pėstininkas Brangina, nes
juk reikia iš kažkur paimti pinigų "tvariam" ir kažkieno susapnuotam svajonių garlaiviui. Chi, chi, chi... Kaip konservas, taip eilinių piliečių niekintojas
Kaune tas pats bardakas, nuolat rausiama jau tipo "sutvarkytose" vietose. O rangovas- tas pats - Stiklainis.
Gera gyvent Vilniuj ))) turėt tobulai išmanius valdininkus ir stebėti jų pasipinigavimų būdus , kokia kaina naujametinės eglutės bus šiais metais, limonas euriuku ir visa valdžia pilnom kysenem sventinem dienom eh tas valdžios gyvenimas kaip nori taip prisigalvoja pasipinigavimu
Konservai valdo Vilniu bus prastai pinigu yra darbu ne
Konservai valdo Vilniu bus prastai pinigu yra darbu ne
kad pasidalina pinigais arba kitaip atriekia pyrago gabala biurokratams, dirbancios uz savivaldybes pinigus, imones, niekam nenaujiena, tik klausimas kodel to netikrina STT arba FNTT !
benskunkas išprotėjo.
Cirkas isvaziavo su raudonosiu
Cirkas isvaziavo su raudonosiu
@degėla klaunas liko !
O tai kam juos renkat?? Issirinkot ir plokit is dziaugsmo

Skaitomiausios naujienos




Į viršų