Paluckas: kol kas mes visi lygūs

Vilniaus miesto vicemeras socialdemokratų vadovas Gintautas Paluckas sako puikiai vertinantis savo galimybes sostinės mero rinkimuose ir teigia nesijaučiantis esąs dabartinio sostinės vadovo Remigijaus Šimašiaus šešėlyje.

„Savo galimybes vertinu puikiai, kol kas mes visi lygūs, kai nubalsuos ir suskaičiuos, pamatysime, kieno pasitikėjimas savimi per didelis, kas galbūt save yra pervertinęs, o kas nepelnytai nuvertinęs“, – ketvirtadienį iš anksto atidavęs savo balsą Vilniaus savivaldybėje žurnalistams sakė G. Paluckas.

„Aš tikrai nesijaučiu niekieno šešėlyje, nes tas bendradarbiavimas lemia, kad ir gerais rezultatais reikia dalintis, ir nesėkmėmis. Visos šitos sėkmės Vilniaus mieste yra pasiektos mūsų bendru darbu, negali būti priskiriamas vienam R. Šimašiui ar vienam G. Paluckui. Čia niekas nėra šešėlyje, visus ketverius metus bendradarbiavimas vyko lygiavertis“, – kalbėjo vicemeras G. Paluckas.

Jis taip pat teigė, kad partijos stebėtojai jau praneša apie galimus rinkimų pažeidimus Lazdijų ir Širvintų rajonuose, partija prašys policijos reaguoti.

„Matome galimus pažeidimus, mūsų stebėtojai sako, Lazdijuose, Širvintose, ir mes tą procesą stebėsime ir tikrai nenorėtume kartoti istorijos, kai buvo perkami rinkėjų balsai, naikinami rezultatai, žmonės turėjo eiti dar kartą balsuoti“, – pažymėjo G. Paluckas.

„Pažeidimai yra klasikiniai, mėginimas siūlyti pinigų už balsą, paprastai tai vyksta su asocialiais asmenimis, kurie linkę parduoti savo balsą, ir vyksta spaudimas ir balsavimo įtakojimas socialinėse įtaigose, tokie dalykai negalimi, mes prašysime, kad policija reaguotų“, – kalbėjo Socialdemokratų partijos vadovas.

Ketvirtadienį tęsiamas išankstinis balsavimas savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose.

Balsavimas vyksta visų savivaldybių pastatuose nuo 8 iki 20 valandos. Tai paskutinė diena, kuomet savo valią gali pareikšti rinkėjai, sekmadienį negalėsiantys atvykti į balsavimo apylinkę.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų