Paluckas įsiuto: jūs norite, kad aš pasitraukčiau?

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas po antrojo rinkimų turo teigė, kad rezultatus antrajame ture vertina teigiamai ir partija atsigavo po pirmajame ture patirto šoko. Visgi socialdemokratų lyderis pasipiktino paklaustas, ar planuoja pasitraukti, jei pralaimėtų asmeninę rinkiminę kovą.

„Pagal tai, ką matome dabar, tai situaciją galima vertinti visai neblogai. Reikia skaičiuoti iki galo. Suskaičiavus visas apylinkes galėsim arba džiaugtis, arba kai kur nelabai. Bet situaciją vertinam gerai. Po pirmo turo tam tikro emocinio šoko tikrai atsigavome ir antrame ture parodėme, ką galime“, – socialdemokratų būstinėje susirinkusiems žurnalistams sakė G. Paluckas.

Tai bene prasčiausi rinkimų rezultatai per visą socialdemokratų partijos istoriją. Pasak G. Palucko, kol kas apie rinkimus kalbėti neaktualu. Pirmadienį naujos socialdemokratų frakcijos nariai susirinkę kalbės, kokiuose komitetuose kas nori dirbti, kokia partijos pozicija bus dėl ateinančių metų biudžeto.

„O savo reikalus išsispręsime per ateinančius mėnesius ir kitų metų suvažiavimo metu“, – tvirtino socialdemokratų lyderis.

Jo teigimu, su išvadomis skubėti nereikėtų, kol jas paveikti gali „emocijų sūkurys“.

Utenos apygardoje, kurioje su konservatoriumi Edmundu Pupiniu varžosi G. Paluckas, kova vyksta taškas į tašką. Savo asmeninį pasirodymą antrajame ture socialdemokratų pirmininkas vertina gerai.

„Jei taškas į tašką vyksta, tai visai neblogai“, – tvirtino G. Paluckas.

Paklaustas, ar pasitrauktų pralaimėjęs vienmandatę, G. Paluckas pakėlė toną.

„Jūs norite, kad pasitraukčiau? Jūsų klausimai tokie keisti, kad man sunku suvokti. Nesidžiaugiate, kad socialdemokratams antrajame ture sekasi?“ – piktinosi G. Paluckas.

Prieš antrąjį rinkimų turą G. Paluckas pareiškė paramą valstiečių kandidatams ten, kur nebuvo LSDP kandidatų. Socialdemokratų partijos lyderio teigimu, kol kas apie bendrą darbą su valstiečiais kalbėti anksti. Jei valstiečiai kvies į koaliciją, pasak G. Palucko, sprendimas bus priimtas visos partijos lygmeniu.

„Dirbti opozicijoje yra didelė tikimybė“, – pripažino G. Paluckas.

Socialdemokratų lyderis prieš rinkimus yra teigęs, kad Ramūnas Karbauskis turėtų atsiprašyti, jei socialdemokratai antrajame ture nerems konservatorių.

„Padorūs žmonės visada atsiprašo. Man to [atsiprašymo] nereikia“, – kalbėjo socialdemokratų lyderis.

Visgi, anot G. Palucko, kol kas jokių koalicijų nėra, tad reikėtų palaukti galutinių rezultatų. Jokių kvietimų jungtis į koaliciją, pasak jo, socialdemokratai nėra gavę.

„Su jokiais dešiniaisiais ar liberalais nesame apie jokias koalicijas kalbėję“, – tvirtino G. Paluckas.

REKLAMA

G. Paluckas teigė, kad labiausiai jį nustebino Tomo Bičiūno pasirodymas Kėdainių vienmandatėje.

„Tikrai labai maloniai ir pozityviai nustebino. Manau, kad jis nustebino ne tik mus, bet ir Kėdainius ir pats save“, – teigė G. Paluckas.

Negalutiniais duomenimis, LSDP po antrojo rinkimų turo laimi 7 vienmandatėse apygardose. Pirmajame rinkimų ture, daugiamandatėje apygardoje socialdemokratai surinko 9,25 proc. rinkėjų balsų ir užsitikrino 8 mandatus.

Specialią TV3 laidą rinkimų rezultatams aptarti žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
T
Thu...
2020-10-26 09:17:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buves konservini varyk, atgal...
Atsakyti
0

R
Rokas
2020-10-26 10:17:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip gaunasi, kai nori iš karto atsisėsti ant dviejų pimpaliuku. Išdavikas ir tiek.
Atsakyti
0

P
Peras
2020-10-26 10:40:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitą persona arogontiškesne net už skvernelio
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų