Rašyti komentarą...
Senai mąsčiau, kodėl Palangoje nebuvo pastatytas vandens pramogų parkas su jūros vandeniu, jis būtų patrauklus pliaupiant lietui vasarą ir žiemą atvykstantiems poilsiautojams.
Na, Palanga išties pasižymi šlykščia valdininkija ir užsispyrimu - nesivystyti. Aprašyta istorija yra labai tipiška. Jokubauskų ten tvenkinį tvenk. Kol nenugręš, negaus avansų kyšių - niekas nejudės. O paskui ateis interesantų. ir dar. ir dar. Ir kiekvienas žadės "stogą" nuo problemų. Už mokestį, aišku.
Gyvenu Palangoje. daug turiu reikalu su rimtais verslininkais. Ju paklausius atrodo Palangos savivaldybeje vieni galimi zulikai. Tokios galimos masto korupcijos Lietuvoje vargu ar berasi. Atitinkamos tarnybos turetu rimtai uzsiimti sia galima korupcijos irstva.
Kai Lietuvoj nekontroliuojami teismai ,nuperkami teisėjai tai ko norėti . Darbo partijos bylai ,rods , jau šeši metai ar kas dėl to sujudo? Prezidentė tik palaimina teisėsaugininkų atėjimą į postą ir nereikalauja teisingumo ir gero darbo. LR teisėsaugos darbu nepasitiki ir anglai neišduodami jau kelinti metai bankininkų. Ką čia kalbėti ar komentuoti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų