Rašyti komentarą...
Nesuprantu,kam skelbti,kad mama mirė.Dar aprašinėti jos kančias.Jus jos jau nebesugražinsi.Tai netaip gim,tai vaikelį prarado...Kam idomu skaityti?
Jeigu tai ne genocidas tai kas tai? Žmogus miršta vienas, artimieji neįleidžiami- iki ko dagyventa?
tai tai zmones dabar tik praregejot visur tas pats todel ir daromas streikas rugsejo 10 d visi etatai sumazinti policijoje gaisrinej tas pats vokietijoje kai buvo potvinis nebuvo kam gelbet tai kai po piet saukstai dabar vokieciai ples ir med ir gelbetoju ir policija cia eu tokia buvo politika viska optimizuot durnam buvo aisku kad bus blogai su tokia politika o pas mus galetu ir plesti bet nebera kas dirba uz grasius
Pastebejimai is salies. Artimiesiems: mociute sunkiai sirgo mirtina liga, taigi, ziurint is salies yra gerai, kad jums nepavyko pratesti mociutes kanciu visokiausiais tyrimais, intubacijomis, dirbtiniais maitinimais...--- ar noretumete jus patys, kad jusu paskutines SUNKIOS (Nepakeliamai sunkios) valandos butu istemptos i savaites, menesius... be jusu zinios, atsiklausimo ir sutikimo? ~~~~ Ligonines personalui: Negali buti pateisinimu (mazai personalo...) zmoniu kankinimui, apgaudinejimui. Aprasyta situacija yra NEzmoniska, o --- demoniska. Situacija turi but sekama, artimieji - turi but informuojami apie viska (nera darbuotoju... daktare pasiziures viena karta dienoje, niekas nepasirupins apvalymu... maitinimu...) Artimieji turi zinoti, kad galetu rinktis...kad galetu padeti/patarnauti artimiesiems. Negalima apgaudineti zmoniu... negalima meluoti, kad ju artimieji yra priziurimi, sekami, kai istikruju jie paliekami likimo valiai
@Baisu pasirodo ir panevezyje tas pats zodziu visur bardakas bet panevezys su ta ligonine ir personalu jau irgi pradejo gryba pjaut nebent nueini iskolioji ten visus tada pajuda reikalai arba kysis
Identiška situaciją žinau... toje pačioje ligoninėje
Ne tik ten taip yra bet ir visose ligoninese, ypac senbuves slaugytojos ir senbuviai gydytojai elgiasi kaip kokioj statybiniu medziagu parduotuveje. Visur bardakas pasidare po situ musu ministru permainu ir tesiasi iki siu dienu. Peikia rusu laikus, bet rusu laikais buvo viskas atvirksciai, bent su ligoniu buvo elgiamasi kaip su zmogumi.
Baisu, is Geriatrijos skyriaus skirtų vaistų ir mano Motina mirė.
Namiškiams reiškiu užuojautą, bet perskaičius šitą straipsnį, palaikau medikus. Iš ties šiai pacientei dėl sunkių gretutinių ligų specifinis insulto gydymo metodas negalėjo būt taikomas.
@Medikas O kai atveža sveiką žmogų beveik, kuriam nei calgyt nei gerti buvo neparduodama, ir žmogus per kelias dienas sudirbo, ir nebegalėjo net pajudėti, tai irgi palaikote?
Mano močiutė Kaune 3ioj žudikų ligoninėj mirė panašiai, sunkiai kvėpavo, ir net deguonies kaukės neuždėjo kad palengvinti, tik į nosį buvo įdėtas silpnos srovės deguonis kuris nieko nepadėjo, o slaugės tuo metu labai ilgai rengė kitą ligonį namo, o prie mano močiutės nepriėjo padėti, o gyd.silkaitienė sėdėjo kabinete abejingai, dėl jų numirė mano močiutė, gaila kad nesikreipiau į teismą dėl tos ligoninės.
VISK KONTROLIUOJAM!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų