Iš Pilietinės demokratijos frakcijos (PDF) pas "darbiečius" sugrįžęs Romas Venclovas ketina kreiptis į parlamento Etikos ir procedūrų komisiją - jis kaltina liberaldemokratą Petrą Gražulį melu, esą palikti "pilietininkus" R.Venclovas buvęs jėga priverstas.

"Jokio spaudimo aš nepatyriau. ", - BNS aiškino R.Venclovas.

P.Gražulis Seimo posėdyje trečiadienį viešai pareiškė girdėjęs kalbas, kad R.Venclovas iš PDP frakcijos išėjos ne savo noru.

"Aš girdėjau tokias kalbas, kad R.Venclovas tai padarė nelaisva valia. Buvo daromas didžiulis spaudimas, kai kas man sakė, kad net buvo mušamas, tik bijo prisipažinti. Ar iš tikrųjų tokie dalykai pradėjo darytis mūsų valstybėje?", - Seimo posėdyje klausė partijos "Tvarka ir teisingumas" atstovas.

R.Venclovas BNS aiškino, kad persivilioti jį bandė ir liberalcentristai, ir socialdemokratai, bet jis nusprendė grįžti "ten, iš kur atėjęs". Jis taip pat pažymėjo, kad tokie pareiškimai, kaip P.Gražulio, yra gėdingi, todėl jis kreipsis į etikos sargus.

"Tikrai labai negražu. Turėtų P.Gražulis ir manęs, ir Seimo pirmininko atsiprašyti", - dėstė parlamentaras.

Darbo partijos frakcijoje R.Venclovas dirbo nuo šio Seimo kadencijos pradžios iki 2006 gegužės, kuomet perėjo į atsiskyrusią Pilietinės demokratijos frakciją.


Rašyti komentarą...
N
NEW
2008-01-31 19:37:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Du "prietrankos" susiniovė ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų