PAGD perspėja gyventojus: artėja labai smarki audra

Gyventojai į telefonus sulaukė nepaprastojo įspėjimo, kad šalyje netrukus prasidės labai smarki audra.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad Lietuvoje artėja labai smarki audra, daug kur numatomos liūtys su perkūnija, vietomis smarkiai lis, kris kruša. Vietomis kils škvalas, 15–20 metrų per sekundę, kai kur iki 25 m/s.

PAGD perspėja gyventojus rūpintis savo ir artimųjų saugumu.

Ugniagesiai gelbėtojai dėl trečiadienį buvusios audros praėjusią parą 90 kartų vyko šalinti medžių nuo kelių, o be elektros vis dar yra 5 tūkst. namų ūkių. 

Kaip BNS teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Koordinacijų skyriaus atstovas, daugiausiai nuvirtusių medžių buvo Kauno ir Alytaus apskrityse. Anot jo, duomenų apie aukas ar sužeistuosius nėra. 

Elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atstovas Paulius Kalmantas BNS sakė, kad šiuo metu elektros neturi yra 5 tūkst. namų ūkių, tačiau ryte tokių buvo 18 tūkstančių. 

„Visur, kur ėjo audra, ten fiksuojami (sutrikimai – BNS), išskyrus vakarų Lietuvą. ESO buvo pasiruošę šitiems permainingiems orams, papildomos brigados budėjo. Vietomis fiksuojama, kad elektra yra gyventojams dingusi, operatyviai į tai reagavome ir elektra atstatinėjama, bet labai blogos situacijos nėra“, – BNS sakė P. Kalmantas.

 


Rašyti komentarą...
p
pupa
2021-06-24 15:44:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Audros padariniams sutvarkyti reikia laiko,o elektra brangina taip greitai, kad spek moketi.Gal uz tokius pinigu kuriuos gaunat sutvarkykit taip kad zmones turetu elektra,o jei vel papus siaures vejas ir vel tamsa.
Atsakyti
-1

R
Rimas
2021-06-24 14:58:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu pavarto, darbo turėsit
Atsakyti
-2

B
Barbė
2021-06-24 15:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vilniuje gal nebus audros?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų