Rašyti komentarą...
Tegul vaistus išrašo vaistinės, nebus apkrauti šeimos daktarai
Tegul vaistus išrašo vaistinės, nebus apkrauti šeimos daktarai
Aš irgi pakliūnu pas medikus,ne per savaitę.Reik laukti.Tokie dabar laikai,nes medikai perkrauti.Reik viską į kompą suvesti.Tam reikia laiko.
Poliklinikos vel uzsidare-serganciu nepriima, tik sveikus. Jei persalai, kosti, sloguoji-pipiec lik uz durų, net plaučių paklausyt nepriima!!!
Kaip jums atrodo kai nustatoma diagnozė telefonu... O kai paskambini telefonu girdisi slaugytojos komentaras,, ar reikėjo kviest greitąją. Dūsta juokinga''
Kaip i tai reaguoti kai girdi komentarus slaugytojos kuri kalba gydytojai.
Juokingas tas gydymas telefonu. Net verkt norisi
Atrodi keista, kai šeimos gydytojui deleguojama 80 procentų problemų sprendimo, o pacientui nemokamai gali paskirti tik keletą tyrimų, turi būti aiškeregiai, arba siųsti mokamam tyrimui arba specialistui kad jis paskirtų reikalingus tyrimus. Tai kaip čia su nemokamu gydymu?
Šeimos gydytojai turbūt darbuojasi iš peties dėl 30 eurų...ne taip paprasta prikalbinti senjorus, visgi užtrunka...todėl ir eilės didėja...
Žmones gydosi googlėj
Tikrai durnas reikalas,kai reikia laukti specialito priėmimo po 2_3mėn.
Gali kojas užverst ir tiesos nerasi.
tai kad pats SAM sugalvojo idijotišką tvarką kad bet kuriuo atveju pirmiausiai turi kreiptis į šeimos gydytoją. Rugsėjo menėsį susirgau tai poliklinika turėjo taloną pas šeimos gydytoją tik po 3 savaičių ir pasiūlė kitos dienos 7 val. ryte bandyti laimę gauti papildomą taloną - iki 8 val. nepavyko į registratūrą priskambinti o kai pavyko laisvų talonų nebuvo. Ar tik ne veryga šio debiliško sprendimo autorius?
@xxL Perdaug užkrauta šeimos gydytojui, na siuntimą specialitui parašyti. o grįžus iš specialisto dar vaistus jo rekomenduotus išrašyti. Toliau: visi tyrimai, pažymos, nedarbingumai, invalulidumai. O kada jis gali užsiimti gydymu. Pridėkim labai gerai veikiančią e-savikatą.
Į viršų