Paauglės draugystė su vaikinu nuvedė į kalėjimą

Pasitaiko atvejų, kai paaugliai, susiginčiję su tėvais, arba vedini nuotykių troškimo, nusprendžia pabėgti iš namų. Taip nutiko ir šešiolikmetei merginai, gyvenančiai su trim broliais ir tėvu Alytaus rajone. Vieną dieną atvykusi su reikalais į Alytų šešiolikmetė susipažino su bendraamžiu vaikinu. Vėliau su juo susidraugavo. Merginos dėmesį patraukęs nepilnametis gerai žinomas policijai.

Šiandien jam pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai. Tačiau iš Alytaus rajono atvykusiai šešiolikmetei tai nesukliudė susižavėti vaikinu ir pabėgti iš namų. Po kelių dienų iš namų pabėgo ir jos keturiolikmetis brolis. Jaunuoliai laiką leido aikštelėje, prie universalinės parduotuvės „Jotvingis“ (Naujoji g. 5, Alytus), nakvodavo įvairiose landynėse, pas pažįstamus, net sandėliukuose. Netrukus jaunuoliai savo kasdienybę „paįvairino“ – pradėjo vogti. Nugvelbdavo dviračius, automobilių apdailą, mobiliuosius telefonus, kitus įvairius daiktus. Nepasibodėjo apvogti net Alytaus rajone gyvenančio giminaičio, kuris sušelpė juos pinigais.

Įsibrovę į viralinę, pavogė jo kompiuterį, mobiliuosius telefonus, modemą ir 900 litų. Vogtus daiktus paimdavo nusikalsti linkęs šešiolikmetis, nes žinojo, kur ir kam juos realizuoti. Pastarasis pagrobtais ir gautais už vogtus daiktus pinigais su bičiuliais nesidalijo. Pasilikdavo juos sau, tačiau rūpindavosi draugės ir jos brolio maitinimu – kartą per dieną degalinėje nupirkdavo po sumuštinį. Nenuostabu, kad nuo tokio maitinimosi vaikų sveikata prastėjo, o ypač blogai pasijautė keturiolikmetis, kuris po kelių dienų nuo išsekimo nualpo ir pateko į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės Vaikų reanimacijos ir intensyviosios terapijos poskyrį.

Tą pačią dieną policija sulaikė ir abu šešiolikmečius. Jie praleido areštinėje 2 dienas, jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai, vėliau abiems pritaikytos kardomosios priemonės, merginai – pasirašytinis pasižadėjimas neišvykti, jaunuoliui – periodiškas registravimasis policijos įstaigoje.

Neaišku, ar toliau rutuliosis jaunuolių draugystė, kokia linkme ji pakryps. Tačiau ši istorija verčia susimąstyti – ar visi tėvai žino, su kuo bendrauja ir kaip leidžia laisvalaikį jų atžalos.

 


Rašyti komentarą...
a
asad
2013-08-30 20:09:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bonnie and Clyde..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų