Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai su vėjo jėgainėm. Kreivas žmogus elektrikų mafijai, kuriai turbūt pats ir priklauso padaręs išskirtines sąlygas. Vėjo jėgainė kainuoja kelis milijonus o NT mokestį skaičiuoja tik nuo 150 tuks. Viską kitą jie pavertė komplektuojančiomis detalėmis. Jėgainė gamina elektrą nuo pirmos paleidimo dienos, o jie mokesčiu nemoka 3 metus, nes tipo testuoja ją. Bet pelną tai ima nuo pirmos dienos. Reikėtų kažkaip ir mums dėl NT mokesčio padaryti įstatymą kad moketume tik už namo pamatus, o visas namas būtų komplektuojančios detalės. Tai manau galima būtų milijoninis namo pamatus įvertinti kokia 50 tuks. ir nemokėti NT mokesčio. Juk sąlygos turi būti vienodos visiems.
Paaiškinti aukštu kainu priežastis. Elektros birža ta priežastis, nes jie niekada neturi nuostolių, o tik pelną ir kas svarbiausia negamindami visai elektros. Kita priežastis kažkokia oligarchine liberalizacijos, padaryta pagal grobuonių užsakyma. Eu direktyvoje dėl liberalizavimo rašoma įsileisti į rinką kitus elektros tiekėjus, jeigu tokių atsiras, kad konkuruotų su valstybiniu. Konkuruoti galima tik mažesnemis kainomis, arba geresnė elektra. Kadangi geresnės elektros nebūna, tai lieka kainos. O privertė žmones per kažkokius etapus visus pasirinkti brangesnė elektra, prieš tai pusiau privatizavo valstybinį tiekėja, kad pakelti ir jo elektros kaina. Sakykit man kuris sveiko proto žmogus rinksis mokėti brangiau, kai yra pigiau? Šita prievartinis pasirinkimas turi būti atšauktas ir tegul tiekėjai konkuruoja mažesnemis kainomis. Bet pradžioje reikia 100% atkurti valstybinį tiekėja, nacionalizuojant neatlygintinai parduota jo dalį ir padidinant su viso šeimos turto iki triusiku konfiskavimu šitos aferos autorius.
Teks zmona idarbinti . Kad rata suktu kaip voverė .
Ok...tai dabar vėjo trūkumas, bus vėjas..pritruksime saulės ir...t.t.
Hahaha,net juokas ima iš tokių sapaliojimu. Vejas kaltas dėl aukštų kainų!!? Atsisaket pigios elektros iš Rusijos ir Baltarusijos-dabar turekit!
Pagrindinė priežastis yra vagys.O šiaip,tai dar ir dabar nematot,ko pridarė žalieji fašistai(o kiek dar pridarys).Štai jums ir pigi,saugi,ekologiška žalioji energetika.Dar daugiau palaikykit šiuos puspročius,palaikykit juos ir jiems milijardus nešančią aferą dėl klimato kaitos.Tuoj kirmėles valgysit ir dar didžiuositės,kad taip plametą gelbėjate.Jau keletą šalių žalieji fašistai "išgelbėjo",o Šri Lanka yra pats geriausias pavyzdys,ten vos per du metus,žalieji fašistai su ekologiškomis trąšomis ir visu kitu ekologiškų,beveik badą sukėlė.Galėtumėt pasimokinti iš svetimų klaidų,kad paskui nereikėtų verkti dėl savų.
Uz praeita men . vidutine birzos kaina nepilnai 8 cnt is musu plesia po24 snt
@Amen O neskaičiavot, kiek kainuotų patiems atsivežt?
@Jurgis atvezk man pora kibiru
@Jurgis Esi žiegždriu pacientas? Aš skaičiut galiu kiek kainuot gali kai laidais ateina. Kai tiekėjas man atveš kanistrais ar bačkom, tai skaičiuosim tavo atvežimo variantą. Kaušas totalus esi.
gal jus kuro kainu nesinot kazkur verte 50centu visas euras mokesciai tas pats ir elektra kaina 5centai vagys po 10centu puse valdzia puse ignitis va tau 25centaiuzsimeta
isejau is vagiu ignicio moku tik 18centu ir tai dar jiem cia daug
vagiu vagys meluoja kreivio vagys tai trine makaronus kad uzsieni brangi elektra dabar gi pilna savos saules vejo jokiu duju nereikia kurti o elektra brangiausia visoi europoje
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų