Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tikra tiesa! Chaosas, o ne etatinis. Džiazuoja vadovai kaip nori. Yes!
Supuvusios tarybinių raugu prasmirdusios bobos sėdi direktorių vietose ir bujoja kaip piktžolės.
Viena pradinių klasių mokytoja dirba po 5-6 pamokas kontaktu o kita -18, alga antrosios didesnė, nes yra direktorės draugė.Toks tas etatinis.
@Sima , būtent, tokia sistema tik suteikė galimybes direktoriams dalinti saviems krūvius kaip jie tik nori...
36 valandos per savaitę- tai 7,2 valandos per dieną. Pradedant darbą 7.45- baigti reiktų 15.00. Jokių pietų pertraukų oficialių nėra
@jjjj normalūs tokių ,,nenormalių" tekstų nerašo.
Kai nuo dyliktos valandos pradiniu klasiu mokytoja jau namuose,tai atlyginimas tikrai per didelis.
Sakysite ruosiasi kitai dienai,tikrina namu darbus,tai turetu vykti darbo istaigoje nuo 8-17val.,be jokiu islygu.Nereiketu verkti,kad alga maza.O,gal butu stimulas pelno siekiancioje organizacijoje padirbti,kur laiko neskaiciuoja del rezultato.
@… Mokytojo etatas-36 valandos per savaitę, vadinasi 7,2 valandos per dieną su visais pasiruošimais. Vadinasi pradėjęs darbą 7.45- baigti jį turėtų 15.00val, nes pietų pertraukos, trunkančios 1 valandą tikrai joks mokytojas neturi. Vadinasi - jokių posėdžių, susirinkimų ir ekskursijų kitu metu.
@;'' Taip iš tikrųjų-viena pradinių klasių mokytoja aria po 5 pamokas kiekvieną dieną, o kita-pamokėlių -18, o alga didesnė už pirmosios.Tiesiog -ji gera direktorės draugė.
@… Prašau pabandyti pradinių klasių mokytojos duonos paragauti.
@… Ateikit ir po 5 pravestų pamokų absoliučioje įtampoje,triukšme per pertraukas su šuolaikiniais vaikais dar 3 ar 4 val.padirbėkite zyziančiomis galvomis mokykloje iki 17 val. ATIDUOSIU VISĄ SAVO ATLYGINIMĄ, O JEI PER DAUG GALĖSIM JUMS SUMAŽINTI.
@… Ateikit ir padirbėkit iki tos 17 val. Jau po penkių pamokų esi toks išgręžtas..
kaip citrina. Triukšmas, įtampa, princai ir princesės. Aš jums atiduosiu savo atlyginimą ir nuo 12 val. SUMAŽINSIM.

@… , eik pati(s) dirbk į mokyklą, kad jau taip ten lengva :)
Atmenu jėzavitus ir tuos blogus laikus, kai, skaudžiai tvojant, durnai mokė vaikus. (D. Poška)
Dar kartą įrodo, valdiškas švietimas - nei švietimo, nei pinigų, visa kita nacionaliniai ypatumai, valstybė auklė - nėra gėris.
Mokytojams skiria iš biudžeto didesnį proc., nei EU vidurkis. Reiškia, ryškiai perdaug. Nebesugeba net susiskaičiuoti. Nors ko norėti. Normalūs, į VPU nestodavo...
@Senis Kažin, ar pats normalus, jei tokius niekus rašai.Buvo laikas, kai į VPU į kai kurias specialybes buvo 5 į vieną vietą.
@Senis Nepagarbus juokdarys. Reikėjo ten baigti matematiką!!!!!
Žiugždiniene Aūūūūūūūūūū. Kaip jautiesi, jau po laiko, plėšydama maikutę? Eik geriau čekiukus kolekcionuoti, ten tu stipresnė.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų