Rašyti komentarą...
Šaunuolė "opozicija", užsakymą atidirbo. O, kad jie taip dirbtų Lietuvos naudai! Ne, nieko nebus, vienam reikia kunigaikščio šlovės, kitam asfaltuotos gatvelės, trečia(ar trečias) svajoja, kaip čia iš kirkilizmo lizdo išdribus vėl pakilti į aukštumas. O lietuviai ir Lietuva? Bus tų lietuvų, yra svarbesnių dalykų
Seimo konvulsijos. Ir lėta mirtis.
Hanibalas prie miesto vartu!Visa Marso Respublika mirga pakvietimais(gal kiek uzvualintais)Putinui,greiciau sudoroti....Landsbergi sr.,nors tie patys zmones kelis desimtmecius ji liaupsino ir kibo i atlapus bet kuriam,tame tarpe ir man,nors as tepasakydavau sventa tiesa.Suprantu komunistus-socdemistus,jiems dabar,naiviu apklausos dalyviu nuomones,pranasauja mazne absoliucia dauguma.Po poros metu to TIKRAI nebus,tada reikia skubeti.Bet po velniu,kokiu sansu tame mato karbotomilinieciai???Ar mano isreke,kad tik vyras su moterim yra zmoniu sajunga,issyk pakartos 2016 m.???Rusai trina rankomis,kad musu opozicija "kietai" jiems padeda!!!Sutikite,Lietuva ir jos zmones,jiems absol nerupi......daugumos kostiumai,va kas svarbu,nes "rimti" vyrai pasiryze gerai uzmoketi uz"reikalingus" istatymus,uz kuriuos koncervuotojai neima ,nors tu ka!
@"skvernelistas" Naujausias anekdotas:
Konservatoriai neima.
Nieko gero riejasi kaip sunys
Vyt lauk tos konservus gana jiem čia makaronus kabint ant ausu
O kur čia akibrokštas? Įvyko balsavimas. Konservų pateikta darbotvarkė nesurinko balsų persvaros, todėl nepatvirtinta. Jokio akibrokšto iš opozicijos pusės čia nėra. Jei tai akibrokštas, tai tik iš valdančiųjų pusės: žinojo padėtį, žinojo kokius klausimus kelia opozicija, bet vis tiek toliau įjungia buldozerį, teikia darbotvarkę kuri opozicijai nepriimtina. Tik tai greičiau ne akibrokštas, bet begalinis įžūlumas ir bukumas iš konservų ir jų satelitų pusės.
Teisingai konservos. Įjunkite durnių. Tyčiokitės. Vaizduokite š*kančius katinus. Jums tai labai tinka - koks Jurgis tokia ir jo kepurė. Ir nieko, išskyrus aferas, chamizmą ir aroganciją iš jūsų daugiau jau nesitikime.
O opozicija šaunuoliai!
@Cha Šimtų procentų jus palaikau, lauk visgaidziu ir keturkojų gaujai
@Che che che Palaukite, ..noriu issigydyti ...SNUKIO ir KANOPU ...liga !!!
@Beroji Jau izoliavosi girdėjau, šviežios sodrios žolės apsirede, tai trizna uzpuale
Į viršų