Seimas ketvirtadienį grįžo prie atidėto klausimo - Seimo audito komiteto pirmininko skyrimo. Komitetas valdančiųjų balsais, pritarus opozicinių Tvarka ir Teisingumo bei Darbo partijoms, išsirinko vadovu valstiečių liaudininkų frakcijos narį Artūrą Skardžių - vietoje konservatoriaus Donato Jankausko. Po ilgų diskusijų Seimas šį sprendimą patvirtino.

Anksčiau pertrauka svarstant šį klausimą buvo padaryta konservatorių frakcijos prašymu. Svarstymą atnaujinus, atgijo ir ginčai dėl to kas yra tikri opozicionieriai, o kas ne.

Rimantas Smetona priminė konservatoriams, kad pastarieji ir patys anksčiau nepritarė Seimo statuto pataisoms, kurios laiduotų minėtą postą opozicijai ir priekaištavo dėl seniau sudarytų slaptų susitarimų su socialdemokratais.

Jam pritarė Darbo partijos frakcijos atstovė Loreta Graužinienė, teigdama, jog konservatoriai anksčiau, kai galiojo jų susitarimas su socdemais, nesitarė su kitomis opozicinėmis frakcijomis dėl to, kam kokie postai atitektų.

Konservatoriai Saulius Pečeliūnas ir Edmundas Pupinis atmetė tokius kaltinimus ir atkreipė dėmesį, jog visi susitarimai su socialdemokratais buvę vieši ir skelbti Tėvynės Sąjungos tinklalapyje.

Seniau konservatoriai juokingais vadino kitų opozicinių partijų atstovų aiškinimus, esą jie tiktai vaizduoja opozicinę partiją ir dėl to neva geriau atiduoti šį postą atvirai valdančiajai partijai. Rasa Juknevičienė pareiškė, kad Darbo partija, kaip ir Tvarka ir teisingumas, kažką tikriausiai gaus mainais už šį sprendimą. Niekaip kitaip nepaaiškinamu ji vadino minėtų frakcijų nenorą siūlyti į postą savo kandidatą.


Rašyti komentarą...
o
ogi
2008-05-20 14:15:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šis pnas visad iškraipo faktus. Kada buvo TT ir DP opozicijos? Kai LEO LT priiminėjo? Kai TS apšaukė teroristais? Opozicija tik TS.
Atsakyti
0

o
o
2008-05-20 16:51:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja, atėmė iš opozicijos šį postą. paksininkui Čyvui tik TT partija yra opozicija, nors balsuoja ir šiuo atvėju balsavo su valdančiaisias.
Atsakyti
0

z
zakas to o
2008-05-20 17:54:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
idomu - nuo kada cyvas tapo paksininku?:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų