Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gerai kubiliui kai sako modernu busta is musu visu lesu stato, o ne is savo kisenes, tai lengva buti maandram....
Cia kuo toliau tuo graziau, o valdziai zmones totalus nulis, ir jie dar tikisi kad nebus streiku?
Ir man Premjero kalbos apie namų renovavimą yra daugiau negu keistos. Iš kur aš imsiu pinigų renovacijai, jei maisto ir degalų kainos pakilo į neregėtas aukštumas? Visiškai teisus VALENTINAS MAZURONIS tvirtindamas, kad Kubilius nesiorentuoja esamoje situacijoje ir savo kalbomis tik piktina žmones. Jeigu žmogus neturi supratimo kas vyksta, tai ar toks gali vadovauti Vyriausybei, Manau, kad jau senai laikas atstatydinti konservatorių Vyriausybę.
..nepamirškit, tai kainuoja....
butkevičiui ir maziurlioniui
butkevičiui ir maziurlioniui
...jokio šoko nebuvo......
Nerenovuokite, šildykite orą, gal sušils kaip Afrikoje o tada tai gerai gyvensite.
jūs, lietuviai, nematot, kad valdžia tyčiojasi- specialiai erzina, vis tiek žino, kad lietuviai ir toliau nuolankiai tylės
ziuriu, pamirsai, kad ALGA GAUDAVAI DIDELE, pensijos, mamoms ismokos kokios buvo, o dabar, prie tu tavo gerieciu - SPYGA TAUKUOTA, tai ir dziaukis ir mokek kosmines kainas , gaudamas minumuma.Bet vis dar nemastanciu butybiu pas mus sociai.
ir yra tame, kad JIOKIU SALCIU NEBUVO, patys sako, kad vidutinetemperatura apie 8-9 salcio tik buvo, tai kai bus 20 - mokesime po pusantro tukstancio, pamatysit
nori, kad namai butu grazus Lietuvoj is isores, kad galetu pasigirti isvykes svetur- va, kaip mes susitvarkeme , kaip gerai gyvename, kad net ir budami juodoj skylej turim is ko renovuot.
Pakaktų vieno taiklaus šūvio. Na, gal dar kontrolinio spyrio :)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų