Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Omikron Italijos filmas 1963metų
Baikit skleisti kliedesius,jau didesne dalis žmonių netiki,neisdegs daryti biznį milžinišku masty
Jau prisisnekejo visi nuo valdžios iki tų,kurie rėke,kad ,kurie nesiskiepije,tai nevisprociai,tai pasirodo,visos šalys iki 2019 metu,visi gyventojai,kurie irgi patikėjo kažkokia PSO ar kažkokiais pensininkais iš Briuselio ,kad atėjo tais metais,,kovidas,,irgi yra ne viso proto,kažkokie mikrobai ar virusai paleisti Kinijoje,už babkes ar ne,visos valdzios tyles,bet Kinijoje pensininkai galo negavo,nors grėsme buvo šio amžiaus žmonėms,o kur PAR šalys,irgi labai daug gyventojų ten atliekų nesileido,bet esmė ta,kad ten gyventojai neismire,ir kas nusprendė,kad tas ,,covidas,,būtent 2019,tai pasirodo,visi nevisprociai ,nes iki 2019 neatgule pusę pasaulio gyventojų,tipo buvo visi be imuniteto,ar ne ,pagal ,,mokslininkų,,mąstymą,įdomu,juos kada nors išleidžia atostogu,ir jie savo kompus atostogų metu išjungia,nes jau prisisnekejo,koks imunitetas nusilpęs per kovida,keista,iki 2019metu žmonės nevaikščioje į poliklinikas ,tapo raupsuotais,debilais,ligotais,tai ,kad sustiprintų imunitetą,pasirodo,per prievarta reikia užsirašyti ,kad susileisti atliekas,kad ,,imunitetas,,sustiprėtu,tokio debilizmo dar nebuvo ,o kas mokės ,už pasekmes atliekų,kažkaip visi uztylo,ir kas kompensuos,tipo visi ne prie ko,bet į subine PSO lindo,ar ne taip,pinigų nėra,o 900milijardu valdziai ir verslininkams yra ir fondai babkes gauna,tai kaip su atmainom,turėjo seni gyventojai nuo žemės paviršiaus dingti,bet taip neatsitiko,tai pas ką smegenyse ir per kišenės ,,kovidas,, atsirado,nežinojo ,kaip iš ubagų babkes ištraukti,per gerai ubagai gyvena ,ir nesuprantu vakseriu,tai buvo laisve pasiskiepijusiems,keista,viskas uždaryta,nei kavinių,nei koncertų,ir kur laisvė,taigi buvote bandomi triušiai,ir su antsnukiais,taigi ubagai ir nesiskiepije skersai kelio nestovejo,nei juoko ,nei linksmybių,o tai laisve,tai kur problema,svarbiausia pensininkai neišėjo ir elitas,kur problemos ,gali kas paaiškinti,koks kam skirtumas ,jei isdves ubagai ir nesiskiepije,tai liuks ,valdžios ir elito prisikta,tai gerai ,daugiau jiems babkiu ir ploto liks,kas trukdo ,,protingiems,,džiaugtis ,,laisve ir supista vasario 16,taigi čia valdžios ir elito šventė,svarbiausia jų ,,kovidas,,nepaine,nėra ko dėl ubagų kažką loti,bus galymybe darbdaviams pinigų neismoketi,galės sau pasilikti,ten pas Dievą dar ir palaiminimą gaus kai nueis,nes dievas tai turcius mylejo ir saugojo ,kokios problemos
Kai mokslas su arklio uodegą ant galvos greičiau tai cirkas iš čia pasekmės reikia tokius žmones tirti kieno užsakymus vygdo ir už kiek...
❤️ Amy is interested in your profile! Cl
❤️ Amy is interested in your profile! Cl
kl9q5h
❤️ Amy is interested in your profile! Cl
❤️ Amy is interested in your profile! Cl
eoxhpyg
❤️ Amy is interested in your profile! Cl
❤️ Amy is interested in your profile! Cl
1pn3l7
O man Px gulu ant pečiaus surijau dešros ir pupų daxuja dar 3litrus alaus isprogau perdziu
Nusikalbejimas absoliutus. Esu nei vakcinuotas, nei sirges asmuo ir nesusergu, nors tikrai labai stengiausi persirgsi, klausimas- kaip uzsikresti, nes tai misija neimanoma tarsi- nei baruose, nei mokyklose, nei parduotuvese- kazkokia mistika. Bele raso, bele gasdina zmones..o kam? Yra daug pavojingesniu ligu nei sita “slogyte”. Kam cia aiskint visuomenei bele ka? Kam? Sociologinia eksperimentas stebeti, kiek aviu itikes? Koks tikslas?
@Serber Lygiai taip pat galvojau kaip ir tu kol delta atmaina nesusirgau. Tiesa pasakius vienu metu jau maniau kad tikrai reikės mirti. Nes kiekviena dieną baisesnė už praėjusią dieną. Ir nesimato pagerėjimo. Buvo tikrai žiauru taip, kad siulyciau nenuvertinti ligos.
Yra duomenų miršta , po 3jų skiepų nuo Covido.Jei žmogus turi šalutinių ligų pvz:deabetad,plaučių ligų širdies ligų.Senų žmonių t.p.imuninė sustema silpna,tad jiems tektų skiepytis nė vieną kartą.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų