Rašyti komentarą...
šaunuolis lenkijos prezidentas mum iki ko toli
Aplaistis nauja Baltarusijos prezidente kur mūsiškis karunavo
Gerbiu Duda vien uz siuos zodzius - " Homoseksualizmas yra blogiau negu komunizmas".
Jo majo bl... baudas tūkstantines abiem! Kaip šalių valdovai be kaukių? Tai pipeccc...visai šaliai!
Šis susitikimas įeis į istoriją, kuri ,,iš tikrųjų yra ne kas kita, kaip tik nusikaltimų ir nelaimių sąrašas".
Vatikanas gėjų teisių gynėją popiežių vers nuo sosto, nes jau peržengtos visos ribos, taip ,kad byra jų šansai išlikti. Niekam neįdomu kuo jie užsiima, tiesiog rėkti dėl savo neva pažeistų teisių, sveiko proto žmonės nesuinteresuoti. DIDYSIS REZETAS SUSTABDYTAS, GLOBALISTAMS RAGAI ŠVIEČIA!!!
@Nuomonė Vatikanas nieko nesiruošia versti. To skandalingo filmuko režisierius žydų kilmės amerikiečių gėjus tiesiog suklastojo kadrus - ištraukė iš konteksto senus kardinolo pamastymus ir pateikė kaip popiežiaus poziciją. Vatikanas jau pateikė paaiškinimą, jog popiežiaus pozicija nesikeičia - GĖJAMS NE!
Pederastų maištas, prisidengiant abortų draudimais Lenkijoje.
Tikslingas melas! Lenkijoje NĖRA pažeidžiamos seksualinių mažumų teisės! Tiesiog LGBT veikėjai priešinasi, kad Lenkijos valžia Lenkiją paskelbė ZONA BE PEDO IDEOLOGIJOS, nes taip nori Lenkijos rinkėjai! Analogiškai - zona be alkoholio reklamos, zona be tabako reklamos, vardan vaikų teisių. Lietuva galėtų pasekti lenkų pavyzdžiu ir uždrausti VIEŠĄ PEDO IDEOLOGIJĄ.
@Vilnius mums tikrai yra ko pasimokyti iš Lenkijos : ir moralės, ir politikos, ir derybų vedimo, ir šalies interesų gynimo klausimais
Tegul pamato kokius iškrypėlius Lietuva išsirinko Gėda prieš pasaulį
Į viršų