REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Už nuopelnus Kauno kraštui Apskrities viršininko administracija įteiks dvylika Garbės ženklų. Apdovanojimai bus įteikti šeštadienį, Apskrities dienos šventės metu, istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

REKLAMA
REKLAMA

Kauno apskrities garbės ženklas už reikšmingą ir aktyvią visuomeninę veiklą skatinant Kauno regiono ir visos Lietuvos žmonių religinį sąmoningumą, dvasinį tikėjimą, skiepijant žmonių tarpusavio geranoriškumą, gėrį, šilumą ir meilę, bus įteiktas Kauno arkivyskupui metropolitui Sigitui Tamkevičiui.

REKLAMA

Už aktyvią ir reikšmingą kūrybinę veiklą puoselėjant kultūrą Kauno apskrityje viršininko garbės ženklu pasipuoš kaimo kapelų šventės "Grok, Jurgeli" šeimininkė Stefa Navardaitienė ir Kauno valstybinės filharmonijos vadovas Justinas Krėpšta. Jo iniciatyva rengiami tarptautiniai festivaliai garsina Kauną ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o jau keturiolika metų organizuojamas Pažaislio muzikos festivalis yra ne tik Kauno, Lietuvos, bet ir Europos unikalus kultūros reiškinys.

REKLAMA
REKLAMA

Už pasiekimus profesinėje veikloje ir aktyvią visuomeninę veiklą Kauno apskrityje garbės ženklas skiriamas Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno skyriaus valdybos pirmininkui, žurnalistikos veteranui Vidui Mačiuliui ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Algirdui Kaminskui.

Ne vieną nusipelniusį mokinį paruošęs, Kauno apskrities Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytojas-ekspertas Vitalijus Žemaitis apdovanojamas už respublikinius ir tarptautinius pasiekimus profesinėje veikloje, apskrities garsinimą šalyje bei užsienyje. Mechaninių mokslinių atradimų šeimininkas, KTU Mechanikos fakulteto dekanas, Gynybos technologijų instituto direktorius profesorius, habil. dr. Algimantas Fedaravičius apdovanojamas už pasiekimus profesinėje srityje - mokslo diegimą ir šiuolaikinių technologijų kūrimą bei skatinimą. Paskutinis jo pasiekimas - išbandyta eksperimentinė raketinė paleidimo sistema ir į orą paleista kietojo kuro raketa "KTU GTI-1".

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Už nuopelnus medicinos ir mokslo srityse garbės ženklais bus apdovanoti ilgametis Kauno medicinos universiteto rektorius profesorius Vilius Grabauskas ir Birštono biomedicinos mokslų daktaras, kurortologas Vytautas Jurgis Meška.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų