Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
jei regitra filmuoja parodomaji video tai mergiote turejo gauti nurodymus laikyti vaira taisiklingai, o ne kaip varpa dviem pirsciukais. debiloidai bananu kraste ant kiekvieno kampo.
peace and unity wankers :)
Vėl tas žodis "lengviau". Už ką dauguma gauna teises - neaišku. Pažiūrėkit, kaip bando pastatyti mašinas aikšelėje atbulomis ar vairuoja sankryžose? Jie nežino ir nemoka esminių dalykų. Tiesiai autostradoje ir vaikas pravažiuos. Tokie klevai, gavę teises, pralaukia kol baigsis laikinų galiojimas ir į eismą įsilieja jau PROFISIONALAIS, akiplėšiškai važinėdami ir draskydami akis dėl pastabos. Dar stebimės avarijų skaičiumi.
Dėl pasaulinių finansinių pokyčių yra neįtikėtinas finansinis potencialas. XRP blockchain sistema yra pritaikoma iš ko ateina ši galimybė. Dalinuosi, nes noriu pagelbėti kitiems, kad žmonės bent jau žinotų apie tai ir turėtų pasirinkimą, ką daryti. Informacija:
drive(.)google(.)com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox (ištrinti skliaustelius).
Nu GATAVA. Tai tiek vairavimo mokyklų taikliai taikė naujas praktikas, kad penktadienį laikysiantiems viskas bus taip lengva? Galėtų Regitra paskelbt spalio 1_7 dienų statistiką, kiek iš viso laikė ir kiek neišlaikė. Preliminari išvada: bus dar daugiau neišlaikiusių, nes naujas stresas.
Teorijos reikia lengviau išlaikyti,faktas yra kad važynėjant igauna igūdžius,bet teorija ne visi moka net važynėjantis 15metu nesamone kažkokia užkrauna kad ne visi gali išsilaikyt teorija o važiavima iš 1k išlaiko ir dar lengvina
Įkėlė per egzaminus navigacija kad lengviau po to būtų dirbti Barboroje.
O kodėl nelaikyti egzamino su autopiloto?Jug tai dar pazangiau!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų