„Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo vasario 1 dienos keisis 68-ojo maršruto trasa: maršrutas nukreipiamas Kirtimų, Gariūnų gatvėmis iki Lazdynų rajono. Keleivių patogumui koreguojami ir 20-ojo maršruto tvarkaraščiai.

Pakeitus 68 maršruto trasą, pagerės Lentvaryje bei Maciuliškių, aplinkiniuose rajonuose gyvenančių moksleivių susisiekimas su Lazdynų mikrorajone esančiomis mokyklomis. Lazdynų mikrorajone yra 6 ugdymo įstaigos ir šiuo metu moksleiviams kelionė į Lazdynų mokymo įstaigas užtrunka nuo 45 min. iki 1 val. su persėdimais. Pakeitus esamą 68 maršruto trasą, planuojama, kad kelionė į Lazdynus truks apie 15–20 min.

Keleiviai nuo Vaduvos stotelės ir toliau galės naudotis 20 autobuso maršruto paslaugomis, o vykstantys į Maciuliškių ir aplinkines gyvenvietes turės galimybę persėsti į 68 autobuso maršrutą.

Nauji tvarkaraščiai paskelbti internetinėje svetainėje www.vilniustransport.lt.


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2014-02-01 12:54:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ir rasykit kad ne keleiviu o mokiniu pageidavimu buvo pakeistas 68 autobuso marsrutas,tai siulyciau ant autobuso parasyti "mokyklinis" tai tikrai atitiks paskirti
Atsakyti
0

A
Algis
2014-02-01 09:22:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sumautas ir aiskiai neadekvatus sprendimas.Vie n del keliu desimciu moksleiviu,keisti marsruta kuriuo zmones vazineja i darba ir sudaryti papildomus sunkumus jiems,kai po nosimi Lentvaryje veikia trys mokyklos. O jeigu kai kuriems tevams jos per mazai prestizines,tai yra apsoliuciai ju problema.Tas nesibaigiantis marsrutu kaitaliojimas,veikiant mazoms suinteresuotoms grupems, seja sumaisti ir nepasitenkinima.Vietoje to,kad zmones be problemu nuvaziuotu i darba,sudaromos papildomos kliutys,o autobusai vazines tusti,kad ryte nuvaziuotu i mokykla ir po pamoku griztu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų