Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O dabar tokią pačią tvarką prašom įvesti ir seimo naraims - be pateisinamos priežasties e sveikatoje - iškart svarstymas komisijoje ir algos nemokėjimas už praleistas dienas.
Tai gal iš vis nuo namų rytais nutverti sietinį labirintą ir dar pajungtą elektros srove. Idijotai jus ministerijos kaip gali normalūs tėvai leisti ar patys nebėgti iš pamokų kaip mokyklose propoguojamas FIZINIS IR PSICHOLOGIJIS SMURTAI PRIEŠ VAIKUS, PEDOFILIZMAS KAS TAIP PAT LABAI STENGIAMA NUSLĖPTI BET ANKSČIAU AR VĖLIAU TOKIE DALYKAI IŠLENDA…..Taip kad susimąstyti reikia ne nuo vaikų o nuo tų kurie vaikams dėsto įvairius dalykus
Kaži, kaip ten su vaikų teisėmis, kai mokytojai streikuoja ?
Pirmiausia tvarką reikia padaryti pačioje mokykloje, o po to reikalauti iš tėvų.Nors mokykloje yra skirtos valandos neformaliajam ugdymui, bet visi renginiai vyksta pamokų metu. O jei vaikas lanko kokį nors saviveiklos būrelį, tai esant bet kokiai šventei imami iš pamokų ne tik pasirodymams mokykloje, bet ir miesto a rajono renginiuose. Ir visa tai leista pateisinti . Tai sakykit kodėl tada tėvai negali pasiimti vaiko iš pamokų kada jiems reikia išvykti su asmeniniais reikalais.
@Jokios tvarkos
Atleiskite kokius "išvykimus asmeniniais reikalais" turite omenyje?
nesveiki esat rimtai, merginom galetu duoti daugiau pateisinamu dienu, nes jug ir jos gali sirgti gripu ar dar kuo ir ant viso to - menesiniu skausmai 3-5 dienas i menesi, bent 7-8 dienas, nekenciu cia gyventi.
@elena
Isvaziuok kur geriau :) bet tave patikinu kad niekur geriau nerasi :)
Sąlygos visiems turi būti vienodos ir jokių varžybų, koncertų, olimpiadų pamokų metu.Šimtai papildomo ugdymo valandų už kurias mokami nemaži biudžeto pinigai, o kai reikia parodyti kuo jie užsiima po pamokų ir kokie vaikų pasiekimai viską daro per pamokas ir tai jau galima pateisinti nors mokiniams daroma tokia pati žala
Dar vienas įrodymas, kad kuo skubiau reikia naikinti valdomus ASMENYS.
Vergijai ribų nėra. Apribojus vieną laisvę imamasi kitos. Jei taip ir toliau, tai bus kaip [KINIJOJE]: prireikė ''VIP'' asobai organo, randa tinkamą ir randa priežastį įgrusti į kalėjimą, o iš ten tiesiai ant chirurgo stalo.
Tik nepagalvokite, kad kalba eina tik apie prekyba organais. Kalba eina apie viską: iškrypėlių tenkinimą ir t. t.
Taigi, ar ilgai dar miegosite: ASMENYS?
tik nereikia musu gasdint, nes gausit lazdu, jei uzknisit
Aš asmeniškai pergyvenu ne dėl pamokų lankymo ar vaikų teisių o dėl mokykloje brukamo šlamšto visiems pagal vieną kurpalį jau nuo 7 ar 8 klasės vaikai pilnai galėtų atsirinkti kam ko gyvenime prireiks kam fizikos kam istorijos ar dar ko mažiau vaikams būtų streso ir gal būt atsirastų daugiau savo srities specialistų. Valdžiai ir švietimui būtų laikas susimastyti.
@Pikta mama ; taip, kalbėjau šia tema su [MOKYKLOS DIREKTORIUMI], tai šypsosi, gražiai čiulba, o esmė, kad viskas ''nuleidžiama'' iš svetur.
Patys mes savo žemėje nieko nevaldome, net ir pati [LT] žemė neaišku kam priklauso. Visiški vergai.
Taigi, visu pirma, manau, reikia išsilaisvinti iš vergijos. O toliau jau patys spręsime.
Vaivorykstiniai jus nelaimingi zmones,biologiskai negalit turet vaiku..nusitaiket i seimas,acha o kas poto..patys puikiai zinot,vienu zodziu pagyvensim pamatysim,kas bus su tom skandalingom organizacijom..vaiku teisem prisidengianciom...kazkoks virejas,,,kremliaus,ne bet ko,aisku be armonaiciu ir kitu nesubrendusiu ir kas..nusileido is dangaus.Lietuvoj nebus jokiu konslageriu ir vaiku grobimo
@Bausme ;viename ''šventame rašte'' buvo parašyta, kad kai žmogus atsibus ir taps laisvas, tai nebus pasigailėta nei vieno biurokrato.
Po įvykių su :Mindaugo šeima, kaip buvo išdraskyta, ir matant visą kitą, jau matau [LR] galą. Piratavimas ilgai nebesitęs, ir tai matosi iš neteisėtų biurokratų veiksmų. Manote JIE ne iš baimės įveda vis daugiau apribojimų, mokesčių? Taip JIE mėgina suvaldyti, įverginti žmogų.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų