Nuo ketvirtadienio – galimybė aplankyti artimuosius ligoninėse, darbą pradeda ir lauko kavinės

Po truputį laisvėjant karantino sąlygoms, nuo ketvirtadienio veiklą  atnaujina lauko kavinės, restoranai ir barai, be to, paskiepytiems ir persirgusiems žmonėms  leidžiama lankyti artimuosius ligoninėse, slaugos namuose.

Restoranai, kavinės ir barai gali dirbti lauke nuo 7 iki 21 valandos, prie vieno staliuko sėdint daugiausia dviem žmonėms, išskyrus vienos šeimos narius.

Be to, gali veikti maitinimo įstaigos jūrų ir oro uostų keleivių išvykimo terminaluose.

Nuo ketvirtadienio taip pat leidžiama nuomoti patalpas asmeninėms šventėms, neviršijant leidžiamo  jų dalyvių skaičiaus.

Tuo metu aplankyti artimuosius globos, grupinio gyvenimo namuose ar ligoninėse galės pasiskiepiję arba persirgę koronavirusu, jei nuo ligos praėjo ne daugiau kaip 180 dienų. 

Šiuo metu globos namuose COVID-19 serga keturi globotiniai ir 11 darbuotojų. Socialinių paslaugų priežiūros departamento duomenimis, imunitetą jau turi virš 90 proc. jų gyventojų ir apie 83 proc. darbuotojų.

Persirgusiems ar paskiepytiems leidžiama artimai bendrauti, rengti asmenines šventes viešose ir privačiose erdvėse, dalyvauti ekskursijose lauke, jei dalyvauja iki 10 žmonių. 


Rašyti komentarą...
A
Absurdas
2021-04-22 11:14:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi skiepytieji labai pavojingi ,jie ir nešioti ir skleisti gali visokias zarazas,,tai kam jiems išimtys? kad tik daugiau sirgtų žmonių ?

Atsakyti
-2

D
Diskriminacija
2021-04-22 08:41:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
O skiepyti negali uzkresti?!!!!
Atsakyti
-1

z
zaikie
2021-04-23 09:50:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteriškė persirgusi,pasiskiepijusi,turi šimtus antikunų ir susirgo korona.Kam reikalingi skiepai,tik durnas gali nesuprasti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų