Nuo kelio nuvažiavo automobilvežis, ant stogo apvirto lengvoji

Praėjusio penktadienio popietę oro temperatūrai nukritus kiek žemiau nulio laipsnių Kėdainių rajone įvyko net dvi nelaimės: kelyje Kėdainiai–Cinkiškiai apvirto lengvasis automobilis, o kelyje Jonava–Kėdainiai nuo kelio nuvažiavo automobilvežis.

6

Nepavyko suvaldyti

Penktadienio popietę slidžiame kelyje ties Medėkšių kaimu sunkiasvorė transporto priemonė padarė vadinamąsias žirkles, kai paslydęs automobilvežis pasisuko šonu, o jo puspriekabė toliau judėjo tiesiai. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko vairuotojui nuspaudus stabdžių paminą prieš įvažiuojant į Medėkšių kaimą. Nelaimė įvyko dėl slidžios kelio dangos ir nepasirinkto saugaus greičio.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuo kelio nuvažiavo automobilvežis, ant stogo apvirto lengvoji

„Pamačiau, kad čia jau kaimo ribos. Dar žiūriu ženklas „radaras“ stovi. Spustelėjau stabdžius. Šlapia kelio danga, gal per staigiai spustelėjau stabdžius. Nežinau, esu labai pasimetęs. Viskas įvyko labai staigiai. Nulėkiau į laukus, gerai, kad į šiltnamį neįvažiavau. Pats nenukentėjau, man viskas gerai“, – vos keletas minučių po avarijos kalbėjo sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas.

REKLAMA

Stipriau nenukentėjo

Nei greitosios pagalbos medikų, nei ugniagesių gelbėtojų pagalbos neprireikė, mat nei automobilvežis, nei jį vairavęs žmogus stipriau nenukentėjo. Degalų bakai nebuvo pažeisti. Labiausiai nukentėjo kaimo pradžią žymintis ženklas, kuris buvo sulygintas su žeme. Į įvykio vietą atskubėjo autostradoje „Via Baltica“ budėjęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės ekipažas. Pareigūnas nedelsiant informavo kelininkus, kad būtina pabarstyti šį kelio ruožą.

Virto ant stogo

Dar viena nelaimė įvyko kelyje Kėdainiai–Cinkiškiai. Specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad važiuojant nuo Kėdainių Cinkiškių link, pravažiavus Kampų sankryžą, ant stogo apsivertęs lengvasis automobilis. Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai, medikai, ugniagesiai. Atskubėjus į įvykio vietą paaiškėjo, kad prispaustų žmonių nėra, pagalbos nereikėjo. Automobilis nuo kelio nulėkė dėl slidžios kelio dangos ir nepasirinkto saugaus važiavimo greičio.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų