Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Siūlau kurie nori karo ir jį kursto tagu varo pas kacapus ukrus ir kariauja pocei ,Anušauskas ir dar velnes gyvas tų dobilų mes jiūsų nepasilgsime varykit .
Gabrielius daugiau prokalbės ko neteikė.Gaila man Anušauskas patiko viską gerai paaiškindavo.
Manau, kad visi popieriniai/kabinetiniai generolai Pocius, Žukas ir Rupšys turėtų tyliai padėkoti likimui, ir nueiti į istoriją kaip tokie. Juk nei vienas pasiekęs tokias aukštumas, net nebuvę misijose, ką ir šnekėti apie kovinius veiksmus. Pieštukų drožėjai virsta politikais.
SKAISČIAI vagia SKAISČIAI
SKAISČIAI vagia SKAISČIAI
Šimonyte 2023m. sudarė darbo grupę NATO suvažiavimui organizuoti, rezultatas- per NATO suvažiavimą išgrobstyta iki 17 mljn eurų pažeidžiant įstatymus ( skaičiai skirtingi žiniasklaidoje) . Nustatė Viešųjų Pirkimų Tarnyba ir oficialiai, viešai paskelbė ( info vieša Google). Teismo nuteistų, korumpuotų Anūko, Šimonytes koalicijos seimo daugumos gauju paskirta VRM Bilotaite nesureagavo , o Anušauskas prabilęs apie korupciją iš karto neteko posto. Taip veikia kandidatės į prezidentus Šimonytes korumpuotų gaujų koalicija
dar vienas siknius lenda partiniams i viena vieta ka jis ciat taip baisiai nuveike pats
@lt Ozynas ruosiasi TRIMS musiams su Lietuva. Operacija, - Y!
- RINKIMAI!
Pociau, čia tau ne kariuomenė. Matyt Anušausko pasakyti žodžiai, kažkam vidurius paleido.
Svarbu nugalėti Kiniją:)
Svarbu nugalėti Kiniją:)
Tai kad lietuviškų Napoleonų liežuvis netelpa į burną, tai jų geriausias draugas .Šitie ,, nugalėtojai pasaulio" keturis metus praleido progą patylėti .Liežuvis be kaulo , o problemos nesibaigiančios .
vien Pabradeje ( Mūsų) milijardai tratinami tyliai ,o kiek visoje šalyje ?
Stebuklu salis, jau 30++ valdoma Faktinio ir ju statytiniu:
--'''Kurioje dar, normalioje salyje, tokius faktinio gyvius,- broilerius, kumeles, siomas, dulkius, siugzdinienes ir kitus psichinius taip ilgai laiko prie lovio? - Kad kuo daugiau nelaimiu ir nuostoliu atnestu LIETUVAI???
Ne taip senai, anglai tokios ''premjeres'' atsikrate per menesi, dabar jau tur but niekas ir jos pavardes neprisimena.
Na, kazkokia angliska kumele po Borkos Dzonsono buvo ir ...---- NELIKO!
konservos laimėdavo kas trečius rinkimus
konservos laimėdavo kas trečius rinkimus
@tskp
1996, 2008 ir 2020. Iš kur tuomet įsivaizdavimas apie Faktinio statytinius ir jų visagalybę? Manau, kad jis atsirado tik 2009, per prezidento rinkimus. Tuomet 1932 m. gimę diedai, pasiskelbę valstybės Tėvais įkūrėjais, nutarė remti būsimąjį Tulpių paštą.
pakaunes organizatoriai sprogdintojai
pakaunes organizatoriai sprogdintojai
@konservos laimėdavo kas trečius rinkimus Ozio statytiniai, ju stogas daukantyneje buvo 20 metu...
Todel jie dabar jau penkis metus inirtingai puola, - NE TA!
JK visiškai kitokie papročiai
JK visiškai kitokie papročiai
@tskp ten nebūna koalicijų ir ministro likimas priklauso tik nuo jo partijos, kuri atsižvelgia į rinkėjų nuomones. Lietuvoje – atvirkščiai. Ministras – keturių ponų tarnas, pavaldus premjerui, bet skiria ir atleidžia prezidentas. Seimas turi teorinę galimybę išreikšti nepasitikėjimą per „interpeliaciją“. Nuo Šleževičiaus laikų partija tik stebi. Rinkėjų nuomonė – tik Gaidžio apklausose.
Per lėtas... nu prajuokino, argi kariuomėnėje reikia greitų, o ne apgalvotų sprendimų. Bet gi puikiai žinom, kad ne greitume problema, kurią bandu užtušuoti. Landzbergis sakė - karas už dienos, kitos, rusai jau prie durų, tai Anušauskas paklausęs vadų nuomonę - ne, karo nebus... O kadangi, pinigų daug, pirkimų daug, reikia greitu būdu "įsisavinti".Ir jau pasiruosė iš kart, daliai pirkimų nereikia dalyvauti konkursuose! Kur nori, už kiek nori perki... va kodėl reikia greitų, apsukrių
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų