Rašyti komentarą...
Na ir kompetencija to mero...Šiauliai matai karantiną pradėjo spalį, o Vilnius gruodį...Besmegenis...nežinau kaip ten Šiauliuose, bet Vilniuje karantinas prasidėjo nuo lapkričio 8 d. Taigi nereikia čia klaidinti žmonių...
Artėja nauja pandemija - dabar reikės bijoti paskiepytų su NE vakcinom su RNM, nes tai jau gyvi zombiai, užprogramuoti bandomosiom vakcinom.
@Tauta Su smegenėlėmis viskas tvarkoj? Kokia tu čia Tauta. Pats esi suzombėjęs, nesąmones rašai.
@>Tauta Domėkis ir suprasi,kad tos vakcinos suardo imuninę sistemą ir jokioms mutacijoms pats organizmas nebebus pajėgus apsiginti.Laimingi bus kurie tos vakcinos negavo,dabar per ru.be perklausiau vakcinų kūrėjo komentarus apie tai,kad tikrai bus katastrofa.Ypač rizikuoja jaunimas,nes tai atsilieps jų vaikams
mokytis mokosi ir nuotoliniu, kas nenori ir stovedamas salia per prievarta neikisi. Visalaik taip buvo ir bus. Asmuo (mokinys) turi pats surasti prasme moksle ir suvokti, kad jis jam reikalingas. Kitu atveju nors tu kuola ant galvos tasyk nieko nebus. Uzsieni jau seniausia buvo veikiantys universitetai kur galedavai baigti studijas nuotoliniu budu ir apsiginti/gauti diploma, taip, kad cia ner kazkokia didele naujove.
O dabar ciuozkit velniop nebeisim gerai ir taip
Atmenu jėzavitus ir tuos blogus laikus, kai, skaudžiai tvojant, durnai mokė vaikus. (D. Poška)
@Blaivininkas O dabar tegu čiuožia velniop gerai ir online nebereikia mums tu mokyklu
Vaje, mokytojai bijo! O ar kas klausė darželio auklėtojų ar jos bijo užsikrėsti? Jos dirbo visą laiką. Tai kuo gi jos prastesnės už mokytojus?
@Ina O ar jos nebuvo prioriteto tvarka skiepytos kartu su pradinių klasių mokytojomis?
@Ne auklėtoja Tikrai taip. Yra mokyklų kur abiturientų mokytojai jau suskiepinti.. Įdomiai čia...
Į viršų