Rašyti komentarą...
buvo lygiai tas pats...varguoliai galo su galu nesudurdavo...a, valdziagyviai ir karininkija voge ..ir vis klyke-raik ginkluotis-kariausim.....prispirko niekam tikusiu cekisku ,,tanku,,,italu ,,naikintuvu,,.....RUOSESI KARIAUT!!!!! a,kaip russkis atejo-tai visi issibegiojo....istorija turi rato savybe-tokiom pat salygom,kas buvo,tas ir pasikartos.....tad,mieli klumpiai-ruoskit buketus geliu russu kareiviams pasitikti...tai ir bus jusu geriausias pasirengimas...
keistas straipsnio pavadinimas-,,.....o mes dar nebusime pasirenge,, apie koki cia pasirengima? gal,apie tai,kad kaip 1940m. sutikinesim juos su gelemis-buketu nera daug pridaryta? kam cia klumpiai rengiasi?
Rusijoje matyt mažesnė korupcija nei pas mus. Kad ir kokius milijardus gauname iš Europos, bet nesugebame nei švietimo sutvarkyti, nei sveikatos apsaugos, nei kelių bent jau magistralinių be lopų turėti. Milijardai atsiranda ir dingsta, o viskas lieka kaip buvę. Godumas ir aferos mūsų valstybės pamatas.
Bet jau dabar Rusija yra šešta ekonomika pasaulyje,kai pradėjus karą prieš Ukrainą buvo aštunta.Apie kokį nustekenimą rašote? Nustekenti esame mes ir vis labiau skurstame...Tarp kitko,o kokie vietoje randasi mūsų ekonomika ?
Debilai jus rusija yra rusija.
kad raik lietuviams kelnas paskutintas nusmaut,ale nors kokiu naudotu atominiu bombu nuspirkti...vot kaip tokiu bombu turesma,tai visi kaimynai mus bijos.
@as tei manyciau Gali pirkti Hirosimoje ir Nagasakyje.
klumpiams ,kad suprastu,rekomenduociau nusipirkt gaubli...ir patyrinet kas yra RUSSIJA,ir kas yra uteleta neuzauga lithuanusija...ir istorijos vadoveli paskaityt...kas nutikdavo tiems,kas bande RUSSIJA uzkariaut...
Tu kariautoju triedalai, negaliu klausyti. Ką jūs čia kariausit? Ana su tankais ir raketom ir naikintuvais žydai nesugeba teroristų gaujos sutvarkyti. O jei kacapas pasiųs kokia 150 tuks mėsos plius dar tankai naikintuvai, atakos sraigtasparniai? Atsilaikyti su 15 tuks kareivių? Nejuokinkit. Nešvaistykite pinigų tokiai kariuomenei, šiuolaikinė kariuomenė tai dronai ir raketinės sistemos, o jie perka visokį šuda. Jūsų kariuomenė tik riaušėms neginkluotoms malšinti tinka, o tas yra valstybei per brangu ir netikslinga. Bet ką gali suprasti vagys, vagiantys nuo kiekvieno pirkimo kariuomenei.
Ka matau tai isdavikus seime. Ko reikia Lietuvai tai kariuomenes saukti visus ir ,kad visi butu atitarnave, sukurta neviena brigada, o penkiasdesimt brigadu. Kainuos maziau nei vienas tankas. Nes ten tik maistas kainuoja, ir soviniai centus apmokymam, kad butu pestininkai. Reikalingi kariai. Ne tankai, ne lektuvai ar sraigtasparniai kuriu mes neipirksim ir nepirkt, o gaminti dronus rukstanciais, o pas mus net neturim ne vieno dronu piloto. Seime isdavikai kurie viska daro, kad Lietuva neturetu armijos ir bando isnaikint mus, taip, kad cia musu butu maziau, miskus irgi isnaikint, paziurekit kaip sunku ukr pietuose visur ten nera misko laukas tik biznieriu. Cia kazkoks stebuklas, kad vikieciu gamykla pas mus gali atsidurti ginkluotes pramones. Dabar girItes gamykla nenori gaminti saudmenu stambaus kalibro, kodel, rasija moka gerai. Matai nuosavi namai aplink. Kazkaip rusijai ras netrukdo. Jei Liet netures savo ginkluotes, netures gaminamu tanku artilerijos soviniu, paciu hau i u gamybos cia Liet. Tada ju pirkti nera prasmes. Isssaudos komplekta savo ir kas is to? Per para turi saudyt bent 60 000 sviediniu. Ten pasakeles apie amerika atsibuskit, bus uzuojautu ir kels gilu susirupinima.usa neturi pestininku jie siuo metu yra silpni uzsizaide su dronais pries priesus kurie net karouomenes neturi. Jie turi visko, bet nera mesos, nuo ww2 ne vienam kare nekariavo. Vokieciai atvyks jei cia turesim ju gamyklas ju investicijas. Isvis kodel buvo naikinami santykiai su kinais kai vokiwciai investave ten. Del to manau isdavikai sedi. Jei ne tokie issisokimai List jau butu 10 vokieciu brigadu. Ar taip sunku galva galvoti. Paziurekit sulcas juk vaziavo pas kinus tai tylet reikia ir pritart vokieciam. Balsuot taip kaip jie. Tada visas bundesveras atkeliaus jei reikes. Israelis visad balsuoja identiskai usa ir stai problemos nutiko israeli usa atsiunte lektuvnesi net du. Mano manymu reikia paviesinti tuos islaptintus asmenis kur su kgb juk jie neturi la slepti mum daug kas paaisketu. Isvis kas per islaptinimai Lietuvos isdaviku? Gal jie seime sedi matyt? Davar sumaste 50 tanku turet ka au jais veiks reikia ne 50 ,o min 2000 tanku kurie butu gaminami Liet taip pinigai liktu Liet. Ir turi buti Liet. Nors tu gamink ir t72 rusiska. Svarbu skaicius. Ir reikalinga daug daug haubicu, bent 4000 sarvuotos technikos be ratu su vikstais. Ir viskam reikia turet gamyba soviniu. Pavyzdys usa dabar rinkimai jei laimes Trumpas usa nebeliks nato, usa bus rusijos draugas ka tada darysit? Cia dabar buvo pilna komentaru kodel toek laiko nera brigados kam tai? Nera brigados sukurk savo uztruks 1 min. Vikieciai savo bedu turi defundintas bundesveras, tankai nevaziuoja, lektuvai remontuos ir t.t. kai jie pinigu neturejo.o musiskiai kliedi apie brigada kam taip daryt kai visa ginkluote musu vokiska?
Nesvaikit apie tas divizijas, brigadas..
Nesvaikit apie tas divizijas, brigadas..
Iki 2035 Lietuvoje nebeliks LIETUVIŲ. Bus xoxolai, belarusai, uzbekai, tadžikai, palestiniečiai ir pan.
Kaži ar jie eis tarnauti į ,,Lietuvos,, kariuomenę
svarbu,kad okupantų nebūtų
svarbu,kad okupantų nebūtų
@Nesvaikit apie tas divizijas, brigadas.. O tai kur jie dings?Nevartok iš ryto...nesveika
@svarbu,kad okupantų nebūtų Okupantai jau čia, tik nenorime jų pastebėti. Kažkaip atvykę "ukrainiečiai karo pabėgėliai", dauguma jauni vyrai nemoka ukrainietiškai, o ir atvyko ne per Lenkiją, o per rusiją. Baltarusiai, kurie okupavo Vilnių su savo dviem prezidentėm, šlovinančiom putiną irgi daug pasako. Seimui vadovauja kas? darykite išvadas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų