Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ar mums reikia tokiu studentu kurie dar nieko nebaige netiki mokslu tai gerai kad ir meta studijas ateis toks jaunimas kuris sieks mokslo ir juo tikes
@Skaitytoja Labai teisingai skaitytoja parase
@Skaitytoja mokslu kaip ir dievu tiki tik besmegenės avys. Žmogui galva tam ir duota, kad galvoti, analizuoti ir priimti sprendimus, o ne aklai tikėti viskuo kas rodoma ir rašoma.
@Skaitytoja Išmokti raidžių ir skaičių dar nereiškia išmokti mąstyti.Cia apie tamstą.
@Skaitytoja Esu VU akademinis darbuotojas, gerbiu ir palaikau šių studentų sprendimą. Jie yra mąstantys, turi savo nuomonę ir nebijo ją išsakyti. Drąsūs, ryžtingi! Šaunuoliai.
@Skaitytoja deja, tamsuoliai niekaip neišmoksta pamokos, kad vakcina yra eksperimentinė. Izraelio mokslininkai nustatė, kad jos efektyvumas beliko tik 39%. Gripo vakcina kasmet atnaujinama pagal vyraujantį virusą. Tą patį reikia daryti ir su Covid vakcina, deja, kišamas pasenęs marmalas. Realiai trečdalis mirčių - vakcinuoti asmenys, bet apie tai nutyli. O reikėtų ištirti, kodėl? Dėl šalutinio poveikio, dėl neefektyvumo ?
@Skaitytoja MOKSLAS PRIDEDA ŽINIŲ,BET NE PROTO !!!!!! JEI NETIKITE, PRISIMINKIE ANKSTESNES SENELIŲ, PROSENELIŲ KARTAS,KURIE BUVO MAŽARAŠČIAI,BET JŲ MOKYTI KAIP DIRBTI,KĄ DIRBTI,KAIP DIRBTI NEREIKĖJO DIREKTORIŲ AR VADYBININKŲ.
Tai ar jie protingi? Ko jie bijo?
@Katė Teisybę rašo,jie laiko savę passulio bamba,o bijo skiepo tai tegu einagatvių šluoti
Taip atsikrato studentų ir dėstytojų kurie turi savo kritinį mąstymą, lyderystę. Niekam nereikia mąstančių, analizuojančių žmonių. Reik gyvulių bandos, kurie klusniai bėga ten kur piemuo nurodo. Ir džiaugtis, vien tuo kad esi bandos dalyvis.
@Ketvirtas tavo mąstymas jau aiškus,besmegenis.
@Ketvirtas Kurių galų mokytis universitete, jei netiki mokslu ir neturi jokio kritinio mąstymo :-)
Labai teisinga universitetų politika- nenori skiepytis- eik lauk į kepenio ar celofano chebrytę...Ir smirdėk ten.
@Aiškiaregis Greitai nebeturės ką mokyti, bus nebereikalingi ir dėstytojai.
@Spiglys Gerai, papildys nekvalifikuotų darbininkų gretas, nes ale studentai tai patys save skriaudžia iš mabdrumo – įstot į universitetą jau šį tą reiškia o vos įstojus, jį mesti dėl skiepo – poelgis lygus 0.
@Spiglys tik tavo kliedesiai.
@Aiškiaregis po 6-7 mokslodovanos injekcijos kitaip spjaudysitės į viešą erdvę jei dar galėsit...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų