Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Įtariamam Bartoševičiui galėjo padėti seimo nariai iš darbo ir socdemų partijų,kurie gal laikė degančią žvakę,ir gal pristatydavo mažametes aukas?
Skaičiau šaltinius, kurių minėti neleidžia cenzoriai, kad Čmilytės dešinė ranka Artūras ARMALIS galėjo padėti konservatoriams.
Meluoti irgi reikia mokėti
@Imgrida Na štai skvernelis pareikalavo mobilaus telefono skambučių isklotiniu per pono konservatoriaus kelionės eiga Čilėje,,, gali paaiškėti ir kas ir kada pranešė apie jo nelaimę
Vartykis kaip nori, bet akivaizdu, kad kažkas nutekino slaptą informaciją ir TS-LGBT koalicijos raginimu priėmė sprendimą trauktis. Va čia skandalas.
Kasdien konservatorė ""žurnalistė"" zelniene veda laidas kaip apginti pedofilina, į laidą pasikviečia skandalingas advokatus,šiandien penktadienį gelbėja homoseksualus,nuo ryto per LR t pradeda šlykščias kalbas ,radijuje,kuris išlaikomas mokesčių mokėtojų
O gal Čilėje lankėsi observatorijoje ant kokio nors ugnikalnio viršūnės ir žiūrėjo į žvaigždes teleskopu? Ir neprisimena?
Būsiu ypač žiauri: galvon atėjo mintis apie Morganos kūdykėlį. Ji nori legalizuoti narkotikus, o jos vaikas, neduok Dieve, pakliūtų į tokio dėdės rankas...
Turiu įtarimų kad gali nukrist nuo keturacio ar paskęsti pelkėje:D
Ne to kad tvirkina vaikus visas klanas o dar bled ir darbas pavidetinas keliauja po pasauli ir tipo Lietuva turi interesų Čilėje ir Indijoje:D turbūt skurdžiose šalyse ieško aukų nes ten niekas nesiskus:( baisi realybė Gaila nėra kedzio sutvarkytu jis jį.
AR TAs kelionės finansuoja ,,mylinčius" vaikus tarptautinės organizacijos?
AR Seimui tai nesvarbu, ką veikia jų nariai ir kas apmoka jų keliones? Valdyba turi informuoti rinkėjus ?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų