Netikėta „sutrikusio latvio“ sunkvežimio paslaptis: per pakartotinę apžiūrą mašinoje rasta slaptavietė

Neįprastas posūkis pirmadienį (vasario 5 d.) Prienuose muitinės pareigūnų sulaikyto Latvijos piliečio vairuoto sunkvežimio su cigarečių kontrabanda istorijoje. Tuomet, pirminės apžiūros, vykusios tiesiog gatvėje, metu „Mercedes-Benz Sprinter“ krovininėje dalyje buvo aptikta 15 dėžių nelegalių rūkalų. Muitininkai tuomet stebėjosi latvio įžūlumu – pastarasis cigarečių dėžes vežė pernelyg nesislėpdamas.

8

Tiesa, labai pasimetė, kai mieste jį sustabdė muitinės kriminalistai: pasisakė, kad važiuoja į Lenkiją, tuščiomis, tačiau nesugebėjo nurodyti savo kelionės tikslo.

Tačiau vėliau pareigūnams kilo įtarimų, kad sunkvežimyje gali būti įrengta ir slėptuvė cigaretėms gabenti. Per trečiadienį (vasario 7-ąją) vykusį pakartotinį detalų patikrinimą, sunkvežimyje išties rasta slaptavietė su dar 65 dėžėmis cigarečių.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netikėta „sutrikusio latvio“ sunkvežimio paslaptis: per pakartotinę apžiūrą mašinoje rasta slaptavietė su dar 65 dėžėmis cigarečių

Slėptuvė buvo įrengta dalį sunkvežimio „Mercedes-Benz Sprinter“ krovininės dalies atskyrus imitacine sienele. Pareigūnų manymu, pirmadienį įvykusio sulaikymo metu surastos atvirai vežtos 15 dėžių cigarečių buvo viso labo netilpusios į slaptavietę, kontrabandos pakrovimo metu. Tačiau užuot jas palikęs, vairuotojas surizikavo nelegalius rūkalus gabenti atvirai. Tad, kaip juokauja pareigūnai, galima sakyti įkliuvo ir per godumą.

REKLAMA

Taigi, iš viso latvis gabeno daugiau nei 40 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 112 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje tęsiamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų