Rašyti komentarą...
Valstybė priėmė nutarimą skiepyti. Ji ir privalo priimti atsakomybę už skiepo saugumą ir atlyginti žalą, jei skiepas sutrikdo sveikatą. Prie ko čia artimų žmonių atsakomybė.
Paveldėtojai laukia palikimo....,jei mirs dėl deguonies trūkumo kraujyje - moralinė atsakomybė - dzin,matomai didesnė palikimo dalis tam ir atiteks,kuris ragino nesiskiepyti.
Paveldėtojai laukia palikimo....,jei mirs dėl deguonies trūkumo kraujyje - moralinė atsakomybė - dzin,matomai didesnė palikimo dalis tam ir atiteks,kuris ragino nesiskiepyti.
Bjauru , nebeliko žmogiškumo visiškai
Bjauru , nebeliko žmogiškumo visiškai
O kitakart žinosiu ką daryti! Duoaiu irgi pasirašyt medikams, kad jie prisims atsakomybe už mano sveikatą ar mirtį po skiepo, ar mano artimojo!!!
O jus ar prisimate atsakomybe,kad skiepijat visus.
@Beta Europoje vyriausybės prisiima atsakomybę už skiepų pasekmes, mūsų gi valdžia atsisako !
Iš kur jie ištraukė, kad artimieji neleidžia skiepyti senjorų. Kaip tik atvirkštinis variantas -nemažai pažįstamų, kurie nepasiskiepiję, o jų tėvai skiepijosi, pora atvejų tik yra ir tai -patys senoliai nenori skiepytis, nes turi kitų ligų ir bijo, o juos verčia, nors kai miršta - tai gretutinės ligos ar panašiai...
Įdomu kodėl už skiepą priimantį žmogų niekas nepasirašo prisiimantis atsakomybės dėl skiepo poveikio? Tai siūlykite valstybei, kuri dabar "laužo" žmonėms rankas ir verčia skiepytis prisiimti atsakomybę, jei eksperimentinė vakcina sužalos žmogų ar suluošins, tada turės gausiai atlyginti. Kodėl neprisiima? Kodėl daktarai neprisiima atsakomybės suleisdami vakciną?
Tai kodėl jie negali prisiimti už skiepų atsakomybę,tegul irgi pasirašo,kad atsako už skiepų žalą padarytą sveikatai ir už mirtis atlyginti,matai gudruoliai musų prašo pasirašyti,tai ir aš prašysiu pasirašyti,kad atsakys už skiepų žalą padaryta sveikatai ir mirties atvejų.
Manau kad ponui Griciui reiktų persišviest galvą.Sakyti,kad skiepai nemokami, gali tik neprotaujantis.Visi mes mokam mokesčius,štai iš ko ir perkama vakcina.
kodel niekas nepasiraso kad prisiima atsakomybe uz pasiskiepijima, uz jo salutinius poveikius trumpajame ir ilgajame laikotarpyje? ne kazkokia vyriausybe, kuri pasikeis ir galai i vandeni, o konkretus asmuo, kuris atsises uz tas pasekmes
Į viršų