Nesibaigiantis remontas sostinės centre: rekonstrukciją vadina nepavykusia

Kinijoje statybininkai 57 aukštų dangoraižį pastatė per 19 dienų. Vilniečiai neatsilieka. Jau daugiau nei pusę metų Vilniaus gatvėje nesibaigia remontas. Nes statybininkai rado nepažymėtą vamzdį.

Žiūrėdami į išraustą Vilniaus senamiesčio gatvę ir žlungantį ten verslą tiek ryte, tiek vakare, galima pamatyti tą patį vaizdą. Traktorius stovi kur stovėjęs. Stirkso statybinės priemonės.

Vilniaus gatvėje prekiaujanti pardavėja Rita Anušauskienė svarsto, kad darbus galėjo pristabdyti užspaudęs šaltis. „Bet kodėl tada negalėjo pradėti dirbti pavasarį, o ne išrausti ir visą žiemą tas išrausimas stovėjo? Ir rudenį. Kam reikėjo rausti tada? Mes per tiek laiko būtume prekiavę“, - svarstė moteris.

„Situacija ne tai, kad stebina. Situacija yra tragiška. Yra tragiška vienai iš kavinių ir kitoms kavinėms lygiai taip pat, kurios įsikūrusios šitoje gatvės atkarpoje. Lygiai taip pat nepatogu žmonėms, kurie ten dirba ir, aišku, turistai ir miestiečiai tą vietą yra apleidę. Atkurti po to klientų ir turistų srautus toje vietoje prisireiks tam tikro laiko“, - sakė savivaldybės tarybos narys Vidas Urbonavičius.

Šią rekonstrukciją savivaldybės tarybos narys vadina nepavykusia. „Pagal sutartį ji turėjo baigtis balandžio 13 dieną. Ji jau turėjo būti pilnai sutvarkyta ir kažkas turėjo nukirpti juostelę“, - sakė V. Urbonavičius.

Tarybos narys teigia, kad Vilniaus meras turėtų prisiimti už tai atsakomybę. „Yra visada nepatogu atsakyti už tuos dalykus, kurie vyksta ne taip, kaip turėtų vykti arba nevyksta. Šiam momentui meras turėtų kažkaip vis dėlto prisiimti arba priversti administraciją, kad priimtų atsakomybę už tai, kas dabar ten dedasi“, - teigė Vidas Urbonavičius.

Sostinės savivaldybė gatvę tvarkančiai „Hidrostatybai“ skyrė milijoną eurų už darbus, bet jie jau pusmetis įstrigę.

Sostinės Vilniaus gatvėje dirbantys vamzdynų specialistai sako projektas strigo dėl to, kad buvo suklysta su apskaičiavimais.

REKLAMA

Rekonstruojamos gatvės atkarpoje įsikūrusių parduotuvių bei kavinių savininkai sako, kad jų nuostoliai savivaldybės nedomina. „To veiksmo yra mažai. Norėtųsi, kad čia daugiau dirbtų, daugiau būtų matoma dirbančių žmonių, mechanizmų. Būna dienų, kai apskritai čia viskas merdi“, - pasakojo kavinės savininkė Reda Sutkuvienė.

Išsamiau žiūrėkite laidos „Prieš srovę“ siužete.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų