Rašyti komentarą...
Dabar mano nuomone ištrynė, ačiū dievui kita vertus gera nuotaika nedingo, kuo linksmiau tuo geriau, nes juokas ilgina gyvenimą,, o pabaigoje pastebėjimas, vakare negalima erzinti žmonių, nes kenkia sveikatai, linksmų vaizdelių diskusijose.
Jei esat prastos nuotaikos, dar nereiškia, kad galit šaipytis metas pačiam eit pas daktarą, aš, kuo puikiausiai nusiteikus, linksmų vaizdelių diskusijose, geras ūpas ilgina gyvenimą.
KOKS CIA TRYNIMAS IS RUSU ISMOKOTE KORUPCININKAI
RENKA TOKIU UZTAT PSIHU DAUG NERINKIT TOKIU
Tai prie ko čia psichologai .reikia tim vieno dalyko kaf nereiktų laukt pas šeimos daktarą siuntimo pas kitą sprcislistą, o pas kardiologą kad priimtų tą pačią dieną .Veryga būk tu žmogus sutvarkyk šią nesamonę
Norint išvengti eilių, reikia pas gydytoją eiti, kai būtina, o ne tada kada norsisi.
@Danutė Tai dauguma pensininku ir eina, kai butina. O jei jums taip neatrodo, tai cia jusu bedos. Ateina pensininkas ir sako, kad jam blogai, gydytojas sako neryk saldainiu ir sokolado, tas vis tiek rija, vel ateina ir sako, kad alergija, isbere, tas duoda vaistu nuo alergijos, pensininkas ateina ir sako, kad blogas gydytojas - israse vaistu ir jam nepadejo... o kad neklauso gydytojo neryt sokolado neklauso... Taigi pensininkai eina tik su reikalu....
@Danutė Na matyt buvo šokoladui akcija, tai valgė, o ne(rijo), tokie pensininkai, žiūri televizorių ir reklama, apie skelbė, kad šokoladas gerai širdies darbui. Tai ir rezultatai. Mano kaimynė taip daro, ir su daržovėmis.
Į viršų