Rašyti komentarą...
Mano pinigai- mano piniginėje. Prie gilės buvau prisijungęs gal prieš 2-3 metus, pamačiau kas per jovalas, dingau viską ištrynęs.
Pradeda darytis nesąmonės
Dabar dar nieko,bet kai Lietuvos bankas patvirtins kokia patikima bedrove is Nigerijos,tai tada laikykites...
Mano gilė netinkamai administruoja privačius duomenis, yra didelė tikimybė, kad užsiregistravę į tą sistemą jūsų el. paštas bus užtvindytas šiukšlėmis. Taip buvo man, kreipiausi į juos kelis, kartus - jokios reakcijos.
Tik tv3 tokius straipsnius gali rasyti
Kas per durnas zmoniu mastymas.uzdienije,arba kaip as Vokietijoje moku viska per banka.pvz.;reikia sumoketi uz sviesa,as sudarau sutarti su firma kurioje yra mano Tam tikri duomenis,kuriai priklauso rinkliava uz sviesa ,duodu savo banko saskaitos numeri ,tada bankas atskaiciuoja ta suma kuri yra sutarti ir persiuncia firmai.Taip susinoki uz sviesa.
Saugiausia pasiimti pinigus ir pačiam atsiskaityti grynais pinigais.
aha bijo jai bijo reiske nemazai turi
na,padare taip,kad algos grynais negali gauti,o tik per banka,o dabar dar ir prades tikrinti kiek saskaitoj pinigu turi.Taigi lieka vienintele iseitis,kita diena po atlyginimo nuimti visus pinigelius is saskaitos ir atsiskaitineti visur grynais,o ne kortele ar internetu.Kai bankrutuos dalis visokiu tarpininku,visa el.prekyba,atsiskaitymai internetu ir kortelemis ir t.t,tai gal tada nekis nosies i zmoniu saskaitas.Jau negana to,kad bankai mokescius kosminius ima uz tai,kad naudojasi mano pinigais,tai dar prades tikrint kam ir kada as juos isleidziu.
@nuomone na ir tegu mato-kiek aš turiu tu pinigu, vis tiek nepaims be manes
Lietuvos bankas - tyčiojasi iš žmonių, jie patys už nieką neatsako.
@Klientai Nepasitikekit jokiais tarpininkais nes kaip dings jusu pinigai kas aysakys už tai ar pagalvojot? .o kur ieškosite galū ar pagalvojote,juk tarpininkai už dyka tikrai nedirbs o be to lietuvos bankas už nieka neatsakys ,tad pagalvokit kiek kainuos nervu ir pinigėliu kol surasite teisybe.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų