Rašyti komentarą...
Vaikysteje mus su dvyne sese paskiepyjo nuo kokliuko.
Abi susirgome. Sake mama, kad buvo baisu. Nebuvo jokia lengva forma.
Kreipiuosi į visus “gydytojus” čia komentuojančius, kurie mano labai išmanantys viską apie viską:) JEIGU nesugebate rasti teisingos informacijos - trumpai papasakosiu kas yra skiepas. Skiepas tai yra susilpninto ligos sukėlėjo ,,suleidimas” žmogui, ko pasekoje organizmas lengvai susidoroja su infekcija ir įgyja imunologinę atmintį tam virusui, taigi kitą kart organizmas susidūręs su infekcija - žino kaip su ja tvarkytis. Kodėl sususergama liga nors ir pasiskiepijus?O todėl, kad pilna žmonių, kurie turi silpną imunitetą ir organizmas neturi apsaugos, ką sukelia labai daug išorinių ir vidinių priežasčių nepriklausančių nuo to ar tu skiepytas ar ne. Po skiepo gali būti susergama, tačiau labai stipriai sumažėja mirtingumo rizika. Kada yra visuotinis skiepyjimas - visuomenėje susidaro visuomeninis imunitetas, kuris stabdo ligų plitimą ir dauginimąsi, todėl ligos nyksta. Šiuo metu matome, kad grįžta ligos apie kurias buvo užmiršta, dėka iškraipytų vaiko teisių iš neturėjimo ką veikti, dėka žmonių susireikšminimo ir galvojimo, kad jie žino geriau nei gydytojai kaip skiepai ir kiti vaistai veikia, dėka smegenų ieškojimo po subinę superinių mamyčių, kurios sako kad skiepyti vaikai platina infekciją, nors jūsų neskiepytas vaikas su tymais yra pavojingas tau pačiai mamyte:) nešnekėkite žmonės ko iš tikrųjų nesuprantat, o jei esate tokie protingi kaip Kiguolis ir visažiniai farmacistai - eikite, baikite mokslus ir įrodykite kad nuo XVIIa. tiriamas vakcinų mokslas tiek metų buvo kipišas :)
@Abcd Tiek išsakete bet ar pasisakete iki galo iš jūsu matau,kad esat ale labai išsimokslinus tai dar karta pasisakaitykit žodis vakcina ir skiepai.Gerb ne tarybinei laikai kad žmones neskaito nesidomi grišta senos ligos todel kad nesiskiepija tai dar karta pasidomekite neaidinkit žmoniu !!!
O kaip suprasti tos vakcinos esmę kaip žmogus būna paskiepytas ir miršta.Vakcina tik pavadinimas ir žmonėms akių dūmimas,kad tik pasipelnyti.
Ar 1956 metais buvo Pertusino?kazkaip nesitiki .kokliusas atveztas,dar palauksim ir kinietisko,jei ponai uzpakalius po uzsieni nesios.Rasot,nusirasot visi
Tai nustokit platinti ligas suleisdami virusus i krauja, vaikai iskart po skiepo suserga ir apkrecia visus aplink. Propoganda kiekvienaia metais, kad tik vakcinu pardavimai nesumazetu.
"...13 iš 22 vaikų išvis buvo neskiepyti..."
VADINASI 9 susirgė BUVO SKIEPYTI- TAI PARODO, KAD SKIEPAS 50:50- ar verta rizikuoti, jei persirgus imunitetas visam gyvenimui ???
Tai dar daugiau visokiu nesamoningu ligu prisigalvokit kad tik numelst pinigu is zmoniu jus netgi nemokat dirbti kaip gyditojai kur jusu hipokratu priesaika melzejai
Tai baisi liga. Sūnus persirgo, kad ir skiepitas zGal tik lengvesnė forma
@Virginija GAL....
@Virginija Tai nuo vakcinos is susirgo Tavo vaikas, uzkretei vaika pati savo noru, bent isivaizduoji kiek zmoniu dar apkretei?
Sirgau kokliušu 1956 metais. Per šventes Lėlių teatre vyko spektaklis vaikams. Šalia manęs sėdėjo stipriai kosinti mergaitê. Aš susirgau maždaug po 3-4 dienų. Gerai, kad mama prisiminė mano pasakojimą apie kosinčią mergaitę ir buvo apsiskaičiusi, tuojau pat kreipêsi î gydytojus, o kol jie atvyko girdė mane Pertusinu. Liga bjauri. Kosulys dusinantis ir nevaldomas. Kosint atrodo, kad akys iškris ir smilkiniai susprogs. Skiepai, jeigu jie kokybiški, tikrai labai reikalingi. Linkiu nesirgti.
Į viršų