Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Justino Juzėno, nuteisto už nužudymą ir nepilnametės išprievartavimą, prašymą sušvelninti bausmę.

Aukščiausiojo Teismo  kolegija nutarė, jog skiriant bausmę Biržų rajono gyventojui nenustatyta Baudžiamojo proceso kodekso pažeidimų: „Bausmė paskirta motyvuotai, ji neprieštarauja teisingumui“.

Nuteistas iki gyvos galvos J. Juzėnas ir jo advokatas Adomas Liutvinskas Aukščiausiajam Teismui pateikė kasacinį skundą, kuriame apskundė Panevėžio apygardos teisme paskirtą nuosprendį.

A. Liutvinskas tikino, jog skiriant bausmę buvo pažeisti procesiniai įstatymai ir jo ginamajam skirta neadekvati byla. Gynėjas tikino, jog bausmę reikėtų sutrumpinti ne tik dėl jauno nuteistojo amžiaus, bet ir dėl to, kad J. Juzėnas gailisi dėl padaryto nusikaltimo,

Šiurpus nusikaltimas įvykdytas dar 2008 metais, rugsėjo 13 dieną Biržuose.  J. Juzėnas ir jo bendrai važiuodami automobiliu miestelyje pamatė gatve einančią paauglę. Ją jėga įsitempę į automobilį, nuvežė į vieno iš jaunuolių namą, kur merginą žagino, o paskui išvežę į mišką žiauriai nužudė.

Policija sulaikė J. Juzėną ir jo bendrus – 22 metų Skirmantą Balčiūną, 20 metų Armandą Valecką ir 24 metų Marių Galvanauską. Jaunuoliai nuteisti laisvės atėmimo bausmėmis nuo trejų iki aštuonerių metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų