Rašyti komentarą...
Nera tokio diskriminacinio istatymo.
Kiek galima meluoti ir gasdinti zmones?
Vyriausybes Q testas darbdaviams.
Apie kokį imunitetą rasot, kad turi pasiskejas žmogus, paskepita 2 kartus ir susirgo korono virusų, kur imunitetas jai serga, kūrė neskepija yra sveiki gali toke virusą nešiotojai apkrėsti,
Aš be žodžių... Ir čia skaitosi laisva Lietuva..
Ilgai dar zadat šitą suda malt??? Kas nori tas lai skiepijasi.. jau nebegali nei sveikų žmonių būt nei nieko.. visus norit išnaikinti.. gėdos turekit...
Tegul jie užsipisa su tais galimybių pazais
žmonės saugojosi , laikėsi karantino, nesirgo, dabar bus baudžiami, gal reikėjo vaikščioti be kaukių ir persirgti
2021.07.23 15 min straipsnis"Augant delta atmainos skaiciui Europoje PSO rei


2021.07.23 15 min.str.Augat delta atmainos skaiciui Europoje butina isplesti testavimo

2021.07.23 Augant delta atmainos sk.Europoje PSO ragina isplesti testavimo apimtis...visa teksta rasite skaitydamiVisi testai privalo buti NEMOKAMI ir prieinami visiems.Pakiskit po nosim kvailiams su iniciatyv.Tiek ziniu.Visose salyse testai nemokami net zaliajam pasui.


Jūs verčiate skiepytis žmonės, jūs neturite teisės versti. Žmogus visada turi turėti pasirinkimą rinktis be pasekmių. Tai jo reikalas nes tai jo kūnas. Kai kuriems žmonėms negalima skiepytis dėl kraujo krešulių, dėl gretutinių ligų, dėl alergijos. Bet gi vėl net šeimos gydytojai žinant, kad žmogui negalima skiepytis jį verčia nes valdžios reikalavimas. Nuo covid19 visad, kažkas mirs, sirgs, persirgs, turės imunitetą ir tai nesuteikia apriboti žmogui gyventi. Jūs ardote Lietuva ir bočių užgyventa laisva Lietuva. Net mane privertėt skiepytis dėl medicinos diplomo, man tai viskas gerai praėjo su vaksina o mano aplinkoje yra žmonių kurie buvo prispausti ir priversti skiepytis, bei pasiskiepyje jie dabar guli su komplikacijomis nors buvo žinoma, kad negalima skiepyti. Nustokite atiminėti mums laisvę bei sveikata. Dar jūsų vaksina nėra tobula, kad ji be problemų tiktų visiem. O su galimybių pasu vėl yra prievarta, kad tik įsigytų. Kad galėtumėte mus kontroliuoti ir stebėtumėte kur kas lankosi, tarsi kalėjimo prižiūrėtojai elgiatės. Ir sakau dar kart susikiškit savo galimybių pasą į š*kna!
@Medikė lietuvė pritariu, priverstinius skiepus vadinu genocidu
@Medikė lietuvė klausimas, ar tamstelė esi medikė? Greičiau poliklinikos kiemsargė pagal rašliavą!?
Mažai dar problemų vyriausybė turi, teismų nori papildomai ir riaušių tarp savų piliečių, migrantų negana. Smegenis tegu įsijungia ta paskiepyta vyriausybė, nes panašu, kad skiepas jas atjungė. Jau visi ekspertai šaukia, vyriausybės ekspertai, kad neverta tikėtis, jog skiepyti nesirgs, tai kokie čia dar dalijimai žmonių į skiepytus ir neskiepytus. O kaip su Europos parlamentinės asamblėjos 2021-01-27 priimta rezoliucija, kad niekas neturi patirti jokio politinio, socialinio ar kitokio spaudimo, jei nenori skiepytis. Ar čia ne spaudimas, kai neįleis į parduotuvę? Durnelių pulkas, kitaip nepavadinsi tokios vyriausybės.
Genocidas Lietuvoje jau prasidejo..ot valdzia turime..
Taigi ir PASISKIEPJĘ SUSERGA, ! ir Platina ypač persirgdami be simptomu. . Ką išsprendndžia jei jie bus " laisvi" nuo apribojimu.
CIA tik visiška Diktatūra skiepytis
Į viršų