Rašyti komentarą...
O rado nusikaltimą. Kur Deimantė buvo tvirkinama išnaudojama ne nusikaltimas? O Selas keikiasi 50% šeimose žiūrėkit jus tas kas reikia o,perlenkit lazdos vargšai besmegianiai., žodžiu teisybės nėra ką jūs norit ta ir darot vaiką mušė uzmuse visi kalbėjo įrodinėjo buvot užsimerkė visi. Neieškokite smegenu ten kur jų nera
Vaikus trirkinti ir lytiskai isnaudoti tai galima o selo pasizodziavimo isgirsti tai grekas kai mano vaikai pro langa pirmojo auksto is buto 3m atstumu istisa d klausydavosi kartiniku tu mazu masinyciu-klientu ir paciu savininku labai slyksciu zodziu- tai nebuvo grekas
Egis tai muzikantas, bet kur žiūri vaikų teisės kai Jasikevičius kiekvieną savaitę keikiasi ant visos Žalgirio arenos ?
Prie KO cia Egis? Jie vyrai ir lai aiskinasi savo vyriska kalba... Svarbiausiai vaikai,kokio velnio jie ta kovos vaizda mato.
Ka Egis pats gali ?, tik liežuviu malti. O tas irgi issimakaliuzines oda i pilva galejo kirsti kad gara nuleistu. Abu keisti.
O tai kad vaikai buvo bušido turnyre kur dauzosi ir jie mato smurta tiesiai pries akis ir supranta tai kaip pramoga tai dzin: DDDDD
Kaip toks psichavotas selas gali augint sūnų ir jo netikrina vaikų teisės kaip jis savo vaiką auklėja.Gal čia tik biedniems tegalioja tokie jų tikrinimai , nes neturi šaibų patept.
@Nesuprantama Tu nesupratimas, ožys, tu išvis kas toks, bezdalu maišas
Pasol tu nch selai gaidy nusileisk ant zemes duhas bl...ka jis tau padare tycia uzgriuvo pidere
@Zirnys -birzai Tu valkata, sėdi šude ir sėdėk
Nenustebčiau kad tas vaikas kartu su selu buvo jo paties sūnus.Tai tada išeitų kad selas savo sūnų pats ten atsivežė .Tai laukim tesinio kaip selas plieksis su vaikų teisėmis.Bus visko!!!!
Tas klounas kietas kai salia apsauginis.
Misiunai - nepasiduok, o paduok ji i teisma del garbes ir orumo izeidimo. Tas kvailys pinigu turi, kodel gi nepaprasius??
Į viršų