Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gerb. VAITKAU, kurk partiją, vienik žmones, eik į Seimą ir atstatyk normalią tvarką Lietuvoje! Valdė ir kairieji ir dešinieji, o permainų nėr. Linkiu sekmės, žmonės tikrai jūs rems.
@Nuomonė pabučiuok šiknon tam sava Vaitkui
@eik tu na... O pats laižai dabartiniams lovio parazitams ir vagims.
@Apvogta Lietuva Ir tave vaitkus atbelde per su.dus.
Mes daug labiau rusisko mentaliteto negu
Mes daug labiau rusisko mentaliteto negu
Mes su savo mentalitetu esame kaip armenai. Del to reikia keisti mentaliteta kad butume siek tiek arciau vakaru.
@Mes daug labiau rusisko mentaliteto negu Sakyčiau, kad mes kažkur viduryje tarp tų Vakarų vakarų ir rusyno.
Net sovietų laikais ruskiai į Pabaltyjį žiūrėjo kaip į artimą užsienį.
Bet kadangi lietuviai yra egoistai ir gobšūs (tik sau sau sau), tai jei degs tavo namas, tai kaimynas dar paduos benzino, kad užlietum, o kitą rytą dar paprašys susimokėti.
Iš Pabaltijo, tai lietuviai yra blogiausi mentalitetu.
Po ružavo europizijos ono, prisiminė Lietuva šveicariją...:)
Tapom eiliniai vergai, nieko čia gero nėra , viskas išvogta, išporcialiuota, didžiausia bedarbystė.Giriates, kad gaunat Europinės paramas, tik neaišku kieno kišenėse nusėda pinigai, niekas už nieką neatsako.Eilinius žmones apdėjo visokiais mokesčiais, o iš ko tam žmogui mokėti, jei dirbdamas gauna minimumą. Iš tos Lietuvos nieko neliko, tuoj net savo kalbos neturėsime, nes visur darbe pirmoje vietoje iškeltas anglų kalbos žinojimas, parsidavėliai ir tiek.
@Pilietis. Jei pats vergas, kitų netepliokit. Linkiu smagiai vergaut.
Iš 80 mlrd pavogta apie 50 60. Taip pat didelė dalis paramos yra abejotinos naudoa
@Lt Iš kur duomenys, vyriausybėj dirbat? Pasidalinkit šaltiniais.
Lietuva būtų dar turtingesnė neįstojus į ES, nes Lietuva yra tiltas, jungiantis centrinę ir šiaurės ES, tad turėtume daugiau derėjimosi svertų. Dabar - viskuo paklūstame ES, tad jokio derėjimosi negali būti.
@? Dar papasakok apie lietuviškus bankus -sekundė, litimpex, snoras, ūkio bankas, apie privatizaciją, žemės dalybas ir kilnojimą. Realiai būtumėt baudžiauninkai saujelei komuniagų. Nors ir taip esat su tokiu mąstymu.
@Be Nesvaik garsiai, ruski. Tokius pačius kliedesius vemia Rusijos federacija savo "respublikoms", jog be jos, be federacijos, atskiros šalys būtų NIEKAS
@? O kas yra Moldavija, ir kaip jie gyvena?
Mes irgi tokie būtume.
@? O lietuvis, kiba ivanovas
@? Kaip dabar RF bando šlietis prie Kinijos,taip mes prie ES...
@Oi Savo gyvenimus, samdyti troliai...
Jeigu taip baisiai ne vogtų būtų visi turtingi bet mūsų vagys labai nori gyventi geriau už kitus
@Kleopatra5 ubagas nebūna turtingas, tai aksioma.
Eilinė propaganda. Propagandistai taip pat teigė, jog UK žlugs tą pačią akimirką, kai paliks ES
Mane Lietuvoje labiausiai nervina nepotizmas ir korupcija, visokių STT, VSD, kriminalistų ir teisėjų nebaudžiamumas.
Taip pat visokios asocijacijos / konfederacijos, kur susimeta konkurentai į krūvą, įkuria, moka sau mėnesines įmokas taip "susimažindami" pelną, nuo kurio nereikia įmonei mokėti pelno mokesčio. Bet pinigai vistiek lieka jų pačių rankose.
Antra, tai lobizmas nueiti į Seimą, "patepti" ir gauti sau naudingus įstatymus (kad ir MG Baltic byla).
Dabar šešėly sukasi apie 10 milijardų.Visiems smagu,nejudina nė piršto.Mokesčių reforma sužlugdyta-atskirtis tik didinama,negausim paramos 150 mln....Niekas neatsakingas,politikai dirba savo rėmėjams ir akcininkams.Dūmų uždangai paleidžiami nesutarimai tarp prezidentūros ir valdančiųjų.Trūksta išminties valstybės valdymui.Valstybė kažkaip nesugriūna,trigubos buhalterinės apskaitos,žmonės dirba,mokesčius moka,parduotuvės pilnos...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų