Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Super, šaunuolis žmogus tiesa sako
Yra daug tų būdų pagreitinti alkoholio išėjimą, tiek metabolizmą, nesąmones tie daktarai eilinį kartą šneka. Perskaitė savo kursą 50 metų senumo, paremtą "mokslu" farmacijos kompanijų ir save kelia į visažinio dievo pozicijas. Bet alkoholį gerti tik saikingai, o kai kam visai jo nereikia. Beje, nėščiai moteriai nėra saugaus kiekio alkoholio, nes kiekvienas augantis kūdikis turi savo genus ir metabolizmą ir smegenims kartais užtenka to lašo, kad gimtų ar su dėmesio ar atminties, ar emocinio valdymo sutrikimu. O daktariūkščiai dar patys kartais siūlo.
Supratau,pasistatai kibirą vandens ir geri be pertraukos,kad ištreniruotum ir raumenis,ir metabolizmas bus puikus.Tik gerb.medike,kodėl tų besitreniruojančių gėrikų raumenys tokie suvytę,kad ir iš tolo aišku kuo žmogėnas užsiiminėja,ypač moteriškaičių,negi dėl to,kad vandens per mažai geria?
@Netreniruotas Moteriški raumenys tiek treniruoti. Senstant mažėja harmonų ir pradeda vysti.
Durnas daktaras. Svarbu pagerinti ne metabolizma o savijauta savijauta nepriklauso nuo metabolizmo bet nuo hormonu fizines sveikatos chakru ir arbatų. As teisus jus durni.
Patyręs ir greit issiblaivinantis
Patyręs ir greit issiblaivinantis
Kiekvieno žmogaus organizmas į alkoholį reaguoja į skirtingai, tačiau reikia mokėti ir gerti. Geriant didelį kiekį ( pvz.350 mlg) reikia gerti Tik 1 rūšies alh.gerimą. pvz.tik degtinę arba tik viskį. Neprisikist pilno pilvo riebalus maisto, o tik užkasti išgėrus taurelę ir jokiu būdu nerūkyti cigarečių, nebent patraukti dūmą gero pypkinio tabako.
esu daug mates daug regejas
esu daug mates daug regejas
Tarybu sajungoj blaivyklos varyda po saltu dusu visada padedavo.Bet kapitalistiniams toksikologams tai nepadeda nes jie kapiutaliugos.
Gyventojas iš to laikotarpio
Gyventojas iš to laikotarpio
@esu daug mates daug regejas Dar buvo tikrai medicininis reikalas blaivyklose:citramonas+ aspirinas.Tai faktas,medikai naudodavo tokį išblaivinimo būdą.
Jeigu is vakaro sumetu litra, kita diena ryte atsikeliu negyvas. Ka darau? Ropoju i parduotuve, nusiperku 0,2 merzavcika ir rimtos uzkandos - per 2 kartus praryju ir einu miegot... Pora val..... Atsikeliu visiskai sveikas.... O jeigu pachmo nedaryciau visa diena buciau mires - vemciau, ziaugciociau, galvos skausmas butu kosminis..... O protingi daktarai sako pachmas blogis..... Be pachmo man mirtis.... O su pachmu blogai tik iki pachmo.....
Teisingai, reikia ne valyti, o dezinfekuoti, snapsu kokiu :D
Reikia gerti ir milžiniškais kiekiais tada atsigavusi galėsi gerti kaip kiaulė toliau
O kod nepataria kaip valyti nuo maisto-šlamšto,kurį parduota PC..kiek ten prifarširuota nuodų,dirbtinių saldiklių,dažų,nitratų ir t.t.,alkoholį visais laikais vartojo..tik aišku su saiku ir kokybišką
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų