• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šalčininkų policija sulaikė neblaivų vairavusį motociklininką, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Šalčininkų policija sulaikė neblaivų vairavusį motociklininką, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

REKLAMA

Kaip skelbia policija, spalio 22 dieną Šalčininkų rajono policijos pareigūnai, patruliuodami Baltosios Vokės seniūnijos teritorijoje, Rūdninkų kaime, prasilenkė su motociklu.

Jo vairuotojas vairavo transporto priemonę be saugos šalmo. Policijos pareigūnams pareikalavus sustabdyti transporto priemonę, vairuotojas nepakluso ir dideliu greičiu nurūko tolyn.

Pareigūnai, siekdami sustabdyti šio pažeidėjo vairuojamą transporto priemonę, pradėjo persekiojimą. Pasak policijos, sprukdamas motociklininkas kėlė grėsmę sau ir kitiems eismo dalyviams – važiavo vidury kelio, dideliu greičiu vingiuodamas ir pavojingai manevruodamas.

Sulaikius vairuotoją, paaiškėjo, kad jis neturi teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones ir yra neblaivus. Alkoholio matuoklis parodė 2,27 promiles alkoholio.

REKLAMA
REKLAMA

Motociklininkui gresia ne tik administracinė bet ir baudžiamoji atsakomybė – jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo. Už šį nusikaltimą yra numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

REKLAMA

Policijos pareigūnai ragina kiekvieną visuomenės narį būti pilietiškam ir prisidėti prie saugumo kelyje stiprinimo – netoleruoti neblaivių vairuotojų, tokie asmenys negali dalyvauti eisme.

„Kilus įtarimams apie galimai neblaivų vairuotoją, nedelsiant apie tai praneškite skubios pagalbos tarnybų telefonu 112. Tik visų bendros pastangos, atsakingumas ir pilietiškumas stiprins saugumą keliuose bei padės išvengti skaudžių nelaimių keliuose“, – sako policija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų