Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Beje ,neraso,kaip patikrinti asmeniui,kiek ko gydytoja prirašė,ir kodėl dingsta korteles ligonių,kodėl dar mokėti reikia ,norint archyvuose pasidaryti kopijas,kodėl neatiduoda ligonio kortelės,pateikus asmens dokumentą,ne svetimą,o savo,bijo,kad tiesa gyventojai sužinos,o kortelės ką,SAM ar archyvų direktoriai sau į karstus įdeda,ir beje,skirtingose poliklinikose skirtingi zmones,iš vienos poliklinikos gausi žinutę,iš kitos ne,o turėtų asmenys neatvyke susimokėti,šitiek mln istaskyta,o sutvarkyti sistemų nesugebėjo visokie ministrai ,penki eurai,nemokės,kitą kartą neregistruoti pas gydytoją ,turi būti išmetama lentelė kompuose ,kad nesumokėts,jau tikrai reikia pagalbos gydytojai neranda priežasties,o ,,dėl vaizdo ligoti,,kad tik ateitų pabendrauti ,tokiems privalo padėti,gali eiti į turgų ir bendrauti,giminių jei yra,į kaimus į sodybas tegul važiuoja ir bendrauja
Visam normaliam pasauly tai susimokėt reikia už suteiktą paslaugą, o ne už nesuteiktą...ale pas mus gi vis durniau ir antraip.
Argi moralu ir dera grasinti baudomis ligoniui. Kiekviena liga yra kančia,taigi ar kaltindami ir bausdami sukursite gerovę?
dvi valandas poliklinikoj sėdėjau prie daktarės kabineto durų, per tą laiką niekas neįėjo, anei išėjo. Pagaliau kažkuriai sesutei nusibodo mano vaizdas tuščiam koridoriuj ir ji paklausė, ko aš čia sėdžiu, liepė eit. Nuėjau, atsiprašiau, kad sutrukdžiau, pasirodo, daktarė taip pat manęs kantriai dvi val laukė, pasišnekėjom, paguodė mane, kad visos ligos nuo senatvės ir po 5 min atsisveikinom...
O kas mokės baudą, jei gulintis ligonis namuose jau apie 10 metų nesulaukia gydytojų pagalbos? Be jokios gydytojo konsultacijos, be elementariausių tyrimų , vaistus automatiškai pratęsia slaugytoja, neįvertinant nei vaistų poveikio, nei jų tikslingumo. Visa laimė, kad šeimoje yra buvęs medikas, kuris šiek tiek padeda, kiek yra įmanoma be gydytojo konsultacijos ir be tyrimų. Ir tai ne gilioje provincijoje,o viename iš didmiesčių!!! Ką patars ponia Sejonienė ir panašūs į ją šarlatanai? Gal laikas atsipeikėti ir nors šiek tiek pagalvoti apie ŽMOGŲ ?!
priviso ant Lietuvos šundaktarių, anksčiau tiek nebūdavo
Nejaugi labai sudėtinga pranešti,kad neatvyksi ,tuo metu priimtų kitą žmogų.Labai teisingai būtina įvest mokestį ,kai egoizmas kirs per kišenę tai ir elgsis atsakingai.
@Teisingai O jei po keleto mėnesių laukimo žmogus ir telefono pakelti negali? O gal jis jau reanimacijoje? Neretai ir taip nutinka. O jei išrašyti vaistai ne padėjo, o pakenkė? Kas tada žalą kompensuos? Tik šiuo atveju varnas Varnių akies nekerta.
Kuo daugiau baudų.
Jei dėl skirto gydymo sveikatos būklė pablogėjo, turėtų baudą mokėti gydytojas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų