• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prezidentas Gitanas Nausėdas atvirai kritikuoja Lietuvos institucijas dėl negebėjimo operatyviai į gimtinę pargabenti Izraelyje esančių šalies piliečių. Šalies vadovas pagalbos ketina kreiptis į Lenkiją.

Prezidentas Gitanas Nausėdas atvirai kritikuoja Lietuvos institucijas dėl negebėjimo operatyviai į gimtinę pargabenti Izraelyje esančių šalies piliečių. Šalies vadovas pagalbos ketina kreiptis į Lenkiją.

REKLAMA

„Man keista, kad mes trečią dieną svarstome, kokiais būdais, kokiais keliais pargabenti žmones iš konfliktinės zonos. Lenkija tą jau daro realiai. Turime nustoti diskutuoti ir realiai padėti žmonėms“, – Kelmėje susirinkusiems žurnalistams teigė G. Nausėda.

Prezidentas pirmadienį ketina susiskambinti su Lenkijos prezidentu Andrzejumi Duda, pasidomėti, ar lenkai savo lėktuvais galėtų pargabenti ir lietuvius. 

„Mūsų institucijos turi nustoti šnekėti, o vieną kartą pradėti dirbti savo darbą“, – kalbėjo G. Nausėda.

Jis nesiėmė vertinti, ar lietuvių pargabenimui iš Izraelio gali būti pasitelkti „Spartan“ lėktuvais, tačiau pažymėjo, kad jie nebūtų pats tinkamiausias variantas dėl mažo talpumo, be nutūpimų galimo nuskristi atstumo.

REKLAMA
REKLAMA

„Hamas“ grupuotei šeštadienį pradėjus atakas prieš Izraelį, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams įvertinti būtinybę šiuo metu keliauti į Izraelį ir Palestiną, tačiau primygtinai siūlo susižinoti artimiausios slėptuvės vietą bei nevykti į tam tikras Izraelio ir Palestinos teritorijas.

REKLAMA

G. Nausėda pirmadienį dirba Kelmėje, čia susitiko su rajono meru Ildefonsu Petkevičiumi, vėliau susitiks vietos bendruomene.

Susitikime su meru šalies vadovas ketino aptarti investicijų regione apimtis, švietimo situaciją rajone, sveikatos reformos eigą, savivaldybių savarankiškumą sprendžiant socialinės politikos klausimus, jaunimo žalingų įpročių prevenciją ir kontrolę, kitus savivaldai aktualius klausimus, BNS nurodė prezidento spaudos tarnyba.

REKLAMA
REKLAMA

Šalies vadovas Kelmės Visuomenės sveikatos biure susitiks su visuomenės sveikatos specialistais, gydytojais, socialiniais darbuotojais aptarti priklausomybių ligų valdymo, prevencijos ir pagalbos priklausomiems asmenims, psichikos sveikatos klausimus.

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje G. Nausėda susitiks su rajono gimnazijų vyresniųjų klasių gimnazistais ir dalyvaus pilietiškumo pamokoje.

Vizito metu G. Nausėda padėjo gėlių prie paminklo dvarininkui, visuomenės ir kultūros veikėjui, rašytojui, knygnešiui bei Šaulių sąjungos įkūrėjui Vladui Putvinskiui-Pūtviui ir atminimo lentos jo tėvui, Žemaitijos bajorui Rapolui Putvinskiui.

Darbo dienos vakarą G. Nausėda susitiks su Kelmės rajono bendruomene.

Vizito metu G. Nausėdą lydės ir sutuoktinė Diana Nausėdienė, ji apsilankys Samariečių bendrijos Vaikų dienos centre, aplankys „Lietuvos galios“ iniciatyvoje dalyvaujančią Budraičių kaimo bendruomenę.

Sugebėjo nugabenti tuos lietuvius i šventą žemę? Jie vyko tai savo noru , negi nežinojo kur vyksta.
Ačiū prezidento už įžvalgas,spauskite visas institucijas,kad dirbtų,nes mūsų vyriausybė neįgali.Nekreipkite dėmesio į tuos žmones,kurie organizuoja išpuolius prieš jus.
Pas mus kažkoks nesusipratimas. Kur nereikia mes pirmi, o kur reikia tylu. Kur čirškalas gabriukas, žygimantėlis ir kiti. Aū, kur dingot skardžiabalsiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų