• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino politinių partijų, išrinktų į naują Seimą, lyderius.

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino politinių partijų, išrinktų į naują Seimą, lyderius.

REKLAMA

„Aš vakar pasveikinau visus neblogai arba galbūt šiek tiek vidutiniškiau pirmajame rinkimų ture pasirodžiusių partijų vadovus, padariau tą pasikalbėdamas su šešių partijų vadovais“, – žurnalistams antradienį sakė G. Nausėda.

„Ką pagyriau už gerą pasirodymą pirmajame rate, ką reikėjo truputį galbūt ir paguosti, palinkėti sėkmės antrajame ture, tą ir padariau“, – sakė jis.

Partijų vadovai BNS sakė, kad valstybės vadovo mandagumo skambučių jie sulaukė pirmadienį.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigė, kad prezidentas tiesiog pasveikino partiją su Seimo rinkimų rezultatais.

„Pirmas rinkimų etapas baigtas, rungiamasi dėl antro. Normalu, kad prezidentas nenusišalina nuo politinių aktualijų, o palaiko normalų ryšį“, – BNS sakė Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas.

REKLAMA
REKLAMA

Darbo pirmininkas Viktoras Uspaskichas teigė, kad pokalbis buvo malonus: „Malonus, geras pasveikinimo pokalbis“.

Kad sulaukė tokio skambučio, BNS patvirtino ir valdančiųjų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė spaudai Dalia Vencevičienė, Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, ir Liberalų sąjūdžio vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Sekmadienį per pirmąjį Seimo rinkimų turą į naują parlamentą pateko šešios partijos: Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (25 proc.), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (17,5 proc.), Darbo partija (9,46 proc.), Lietuvos socialdemokratų partija (9,26 proc.), Laisvės partija (9,02 proc.) ir Liberalų sąjūdis (6,79 proc.).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų