Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tau spylkute zapaskes guma pradursiu. Galėsi ir patį prisipompuoti padanga ,
LNDSDERGIJA,-JAV apygarda.
LNDSDERGIJA,-JAV apygarda.
Lietuva -
kaip demensijos apimta močiutė, kuri padega savo namus, rėkdama,-- “rusai puola”. Ir JAV ministras Maknamara issoko is kazkelinto Pentagono auksto rekdamas ta pati.
Senos ir naujos istorijos...
Pagal konstituciją prezidentas yra šalies vadovas, o premjeras, vadovas tik ministrų kabinetui. Ir nereikia kelti galvos aukščiau prezidento.
@Lietuvis Norime TAIKOS, o mums per jėgą perša KARĄ !
''KANČIŲ KELIAI EDUKUOTIEMS
Šiandien „Lietuvos Ryto“ leidinyje pasirodė propagandinis-rinkiminis straipsnis, kurio skaitytojai galėjo suprasti, kad LR Prezidento rinkimuose varžosi tik du kandidatai – tai I. Šimonytė ir D. Žalimas.
- Na suprask, tie, kuriuos iškėlė „teisingos“ partijos ir kuriuos remia išsilavinusieji bei aukštų pajamų piliečiai. Straipsnyje taip pat galima rasti aprašymą apie vieną edukuotą pilietį Karolį, kuris patyrė didžiules kančias, besirinkdamas tarp I. Šimonytės ir D. Žalimo. Cituoju:
„Tuo metu 32 metų vilnietis Kipras prisipažino, kad iš pradžių ketino balsuoti už Laisvės partijos iškeltą Dainių Žalimą, tačiau apsigalvojo ir savo balsą galiausiai nusprendė atiduoti konservatorių kandidatei Ingridai Šimonytei. „Buvo šiek tiek sunku, bet kai jau priėjau prie savo balsadėžės, tapo paprasta“, – sakė Kipras“.“

Taigi, galima suprasti, kad edukuotas pilietis Karolis ilgai kankinosi, vis nenuspręsdamas, kam atiduoti savo balsą – p. Šimonytei ar p. Žalimui. Edukuotas pilietis Karolis ilgai nežinojo, kuris pasirinkimas patvirtins didesnį ir svaresnį jo edukacijos laipsnį. Pilietis Karolis kankinosi tol, kol nepriėjo prie balsadėžės. Tik priėjus prie jos, tapo paprasta ir lengva, tarsi nuo širdies nuėmus didžiulį akmenį. O kelyje iki balsadėžės edukuotam piliečiui vis dar buvo sunku....
Pasinaudodama proga, noriu pateikti prašymą visoms „teisingoms“ partijoms, kurių rinkėjai yra išsilavinę ir aukštų pajamų, arba, taip sakant, edukuoti piliečiai:
Nebekankinkite jūs savo rinkėjų. Nebekraukite ant jų širdžių nepakeliamų akmenų. Argi nematote, kad pasirinkti tarp dviejų kandidatų jiems yra be galo sunku. Tokį emocinį bei psichologinį krūvį, kai reikia rinktis ne iš vieno, o iš dviejų kandidatų, atlaikytų tik vatnikai, bet jokiu būdu ne edukuotieji ir aukštų pajamų piliečiai. Todėl kitą kartą iškelkite tik vieną kandidatą ir parašykite savo rinkėjui konkrečią bei aiškią instrukciją, pavyzdžiui:
„ Čia va yra tokia Ingrida Šimonytė. Čia va ji stovi šalia Ukrainos vėliavos. Čia va parašyta, kad ji su stuburu.
Supratai???
-Jei taip, tai susirask rinkimų biuletenyje jos pavardę ir balsuok. Supratai???“ Nesupratai? Nu tai kartoju: čia va yra tokia Ingrida Šimonytė.... Ir t.t.
Ir jokių dviejų kandidatų. Antraip, visai sugadinsite savo elektoratui nervus, kurie ir taip nepasižymi didele stiprybe. Jau vien prisiminus tuos isterinius klyksmus ir siūlymus šaudyti visus, kurie galvoja kitaip.''
Užteko tik Ingridai užeiti in sex shop-ą kai visi vibratoriai iškart nulinko amžiams...
Ko laukti, ozio banda turi patyrusi, galima sakyti nuo mazens dirbusi su jaunimu, - her Bartoseviciu, jeigu jis dar ko nors dar nezino, - profesionali okeanide pades.
Koks skirtumas,- dar vienu .diotu daugau ar maziau bus maitu duobeje. Arteja ju galas, tuoj reikes sita smarve kalkemis uzpilti , kad uzkratas nebeplistu.
Belgijoje 2 metus nebuvo ministru , - Ar ji sugriuvo?
- AR , RU/KLR/BY juos okupavo...
Tai navickienė tegul tvarkosi su savo Sodra.ten vagių ir asilų kompanija ,dabar dar tipo švietimą tvarko. O šimonytės tvarka valdyme ,kaip landynėje,kaip kas nori taip vadovauja
@Onė Brangieji Lietuvos pensininkai! neišeikite Anapilin taip anksti,gyvenkite virš 100 metu-atkeršykite valstybei už permokėtus mokesčius.
Tiesiog toks ieškojimas ministrų, kur ministrų nėra
Nei vieno nei kito , mažiausiai dešimt metų .Tokios sumaišties vyriausybėje dar nebuvo .Prieš balsuodami pasirinkite ar norite dar 5 metus matyti tuos išsišiepusius ir besityčiojqnčius iš savo rinkėjų .Kurie apsistatė tvoromis ir policija.Ar išėjo pakalbėti su ūkininkais prie seimo nors viena persona??????Tai pati blogiausia vyriausybė, būkim atviri .Labai daug tiesos pasakė kandidatai į prezidentus .įnešė aiškumo,nors buvo aišku kas vyksta.
Totalus bejėgiškumas Šimonytės.
Totalus bejėgiškumas Šimonytės.
@Jeigu atvirai Visiškai nedirba savo darbo. Nėra ministro, mokyklose betvarkė, trūksta mokytojų, mokymo priemonių, visiškai tamsi ateitis. Ministro reikia čia ir dabar, nauji mokslo metai nelauks. Nelabai padeda šveikiškas supratimas.
Iš kitų tyčiotis sugeba,
Iš kitų tyčiotis sugeba,
@Jeigu atvirai o pati neveiksni.
@Jeigu atvirai Kur cia sumaistis ? Kas ja kelia ? Ar ambasadorius Lenkijoje jau patvirtintas ? Kiek laiko tesiasi si istorija ?
Nu tai ar ne sterva ta mūsų PIS? Ne veltui buvęs svietimo ministras nelauke jos susidorojimo.
@Lt pilietis Tai pasirodei kietu. Tik kurioje vietoje kietumas ?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų