Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Po pandemijos betono luitus pardavė, kad čia pasiūlymus dalina praturtejes????
Kodėl niekas nekalba apie seimo narių kadencijų ribojimą?
Ar jis vienas sprendzia tokius dalykus ? Ar neuzsimirso berniukas ?
Butu nuostabu atmesti simonyte is premjero posto ir skelbti pirmalaikius rinkimus tada seimas rinktusi vasara ir visada po rinkimu priimtu savo biuzeta o ne pries tai buvusios valdzios fantazijas

Padugnės!! Baikite persekioti moterį!

Straipsnis (jame rasite video klipą): „Ramutė Vaitiekūnienė ir Lietuvos teisėsaugos ypatumai“.

P.S: dėkoju ,,laisvas•info'' komandai už darbą, nes jei ne jie, tai daugumos [LR] gaujos nusikaltimų ir nežinotume.

jei nebūtų pavykę suklastoti (pasi)rinkimų ir kėdėje būtų atsidūręs EDUARDAS, tai NAUGĖDA dabar per visas triūbas trimituotų, kad ne tik reikia riboti iki vienos, tačiau ir iki 3 metų.
Praktiškai, šitas Prezidentas, atėjo žalias, nepolitikas, ir mokytis 5 metus, manau tikrai yra didelė prabanga, turėti ateiti Prezidentas, kuris jau žino ko reikia ir ką paieks per 5 metus, o ne mokintis, o dar rašo ir Covid matyt sirgo (nes COVID problemos sprendimas yra ne Prezidento, o Vyriausybės), ir pabėgėliai jam trukdė (taip pat tą klausimą sprendė Vyriausybė). Manau tikrai užtektų VIENOS KADENCIJOS, kad nereikėtų KRŪPČIOTI pirmus penkis metus.
kaip kaimynystėje , atėjau visam laikui
Ar jis pats asmeniskai sprendimus prades priimti ?
Riboti reikia ne Prezidento kadencija, o seimo narių kadencijas. Tas pats asmuo gali dirbti seime tik dvi kadencijas iš eilės ir po to eina ketverius metus "atvėsti". Seimo nariams laikas pamatyti, kaip gyvena žmonės ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Per laisvus ketverius metus "atvėsinti" jie supras, kokius kvailus įstatymus priima. Įstatymus priima ne Prezidentas, o "persidirbę" seimo nariai su "pavargusia" valdančiąją dauguma.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų