Rašyti komentarą...
na va, užtenka paminėti Joe Bideną ir visiems putkino ...iknaliažiams vidurius paleidžia, linksma žiūrėti
@cha cha Kodėl nevažiavai į Maskvos nužnikų stadioną,ten tabo vieta?Gal iš ten komentuoji?
Oi kaip liūdna ruskelių fašikams. Jų dievinamas fiureris, gerą dešimtmetį jaunesnis už senelį Joe, atrodo tokiu išsigandusiu griuvena, kad prakalbą rėžia nuo savo pastumdėlių tokiu atstumu, kad net granatos nedamesi. Nekalbant, kad Biden'as atvažiavo į kariaujančios šalies sostinę be savo divizijų. Apsidergęs jūsų fiuhrer Putin, tikras apsiši...lis prieš Joe Biden. Ir Putin dar vadina save "didžiu lyderiu". Koks "naryd" toks ir "lyderis", bailių ir triznių šaika.
@AA idioto blevyzhos
Tai negeras senasis Joe! Pribaltams tankų duos, Himars irgi, F-16 bus jų patangėj, kaip vapsvų. Ir Scholz išgydė nuo merkelizmo, tai Lietuvoj Bundesvero vyrai grąsinasi, jei ko, primint ruskeliui, kaip tas nešė muilą ligi Maskvos. Ir senasis Joe ruskeliui LendLiz'o jau neduos, nuo pribaltų su vokietukais ruskelis bėgt turės iki pono Si. Negeras tas senelis Joe, oi koks negeras...
Alkoholį, bent alų, reikia pažymėti kaukolės ženklu, kad visi matytų, kam dėkoti už Rusijos sukeltą karą net Ukrainoje.
Pagal Jėzaus mokslą vynas yra kraujas (velnias), kuris apsėdo Rusiją.
Kalėdų Senelis linki vykdyti Dievo valią neragauti uždraustą vaisių - alkoholį ir viskas bus gerai.
Senukas Sudoku žaidė. Kokia prasmė jam užsirašinėti vasalų verkšlenimus...
Pataisysiu G.Nausėdą. JAV prezidentas užsirašinėjo ne ką "mes" sakėme, o ką sakė Nausėda. JAV prezidentas puikiai žino, kad Nuosėda pasitikėti negalima, nes vos vienu nuošimčiu kritus jo reitingams, jis savo žodžių išsižadės. Sprendžiant iš jo "nuopelnų" jis geras burliokų ir bulbašų draugas, atstovaujantis Karbauskio, Putino, Udovickio ir Lukašenkos interesus. Kas už jį balsavo - pardavė dūšią šėtonui.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų